Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan töröljem a telefon...

Hogyan töröljem a telefon adatait ilyen esetben?

Figyelt kérdés

iPhone 4-ről van szó.

Elvileg 8 GB-os, gyakorlatilag kevesebbet ír ki és nem enged már a legújabb iOS-ra sem frissíteni helyhiány miatt.

Anyukámnak szeretném odaadni, nekem új készülékem lesz.


Teljesen leradírozni félek, hogy nem fogom tudni, mert nem fér rá az új iOS és használhatatlan lesz a telefon. Neki nincs is rá szüksége, jelenlegi állapotában is jó arra, amennyit ő használná.


2016. febr. 13. 12:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Elvileg 8 GB-os, gyakorlatilag 6.33 GB-ot ír ki a mobil és az iTunes is.
2016. febr. 13. 12:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen amikor továbbment az iphone 4 családon belül, én leszedtem róla minden képeket, zenéket, egyedül a telefonkönyvhöz kellett egy progi amivel átmentettem az újabb iphone-ra, mert ugye a verzió különbség miatt mentésből nem tudtam az újon behozni a régi mentéseket. Tehát ha kipucolod, lemented akkor itunes-on keresztül tudod frissíteni.
2016. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És ha anyukám szeretne letölteni alkalmazást, akkor az az én iTunes-omon keresztül történik?

Ezt le lehet választani valahogyan, hogy "saját neve" legyen a telefonnak? Tehát az ő e-mail címével összekötni az enyém helyett.

2016. febr. 13. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!