Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite okostelefonon...

Huawei p8 lite okostelefonon a zárképernyő hogyan tud magától változni?

Figyelt kérdés
Igazából már több videóban is láttam hogy miután lezárták a telefont megváltozott a zárképernyő. Ha jól emlékszem még a Tech2Hu is láttam hogy így volt. A témákban nem találok ilyen lehetőséget.

#Huawei #zárképernyő #automatic lock screen
2016. febr. 14. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk P7 van, nem tudom, hogy ez modellenként változik-e, vagy márkánként, de nálam például akkor van így, ha a Default(magazine) témát használom, az a design-on kívül ilyen többfunkciós téma, nem tudom, hogy P8 Lite-on van-e ilyen vagy hasonló. :/
2016. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha még mindig nem sikerült volna beállítási akkor én most jöttem rá hogy bemész a beállításokba és ott képernyőre és jelszavak ott pedig képernyőzár stílusa és ott legyen kipipálva. Nekem huawei p8 lite 2017 telefonom van de szerintem a sima lite on is lesz vmi hasonlo
2017. júl. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is p8 lite. Egyszer sikerult vhogy beallitani, h nem csak a magazin kepei, de sajat fotok is megjelennek kepernyozarban. De azota nem tudok uj kepeket hozzaadni. Hiaba teszek uj kepeket abba az albumba, ahonnan jeleniti a kepeimet, tovabbra is csak a regiek jelennek meg. Mit csinalok rosszul?
2017. nov. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!