Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Autó navigációhoz milyen...

Autó navigációhoz milyen mobilt vegyek, amelyiknek erős a GPS vevő képessége? Már két mobillal nagyon félrenyúltam, még szabadban is alig érzékelték a műholdakat: ZTE Super Blade és LG Spirit még gyalogtúrához is gyenge nemhogy autóba.

Figyelt kérdés
Microsoft Nokia 640?

2016. febr. 14. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Autóba ne mobilt vegyél, ott csak kiegészítő lehetőségként van benne.

Egy célhardver, azaz csak navigáció sokkal jobb, biztosabban vezet.

Picit ellentmondok, de az 5-6 évvel ezekőtti mobilok is sokkal jobbak voltak, mint a maiak ebből a szempontból.

Miért? Nem integrált a GPS chipjük, bár ez nem volna kizáró ok, de mégis, és precízebb antenna van bennük, márpedig ott kezdődik a jó vétel.

Mimdezek feláldozódtak a méretcsökentés oltárán.....

2016. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én saját tapasztalatot írok. Microsoft mobilom van régóta (előtte Nokia) és a Nokia GPS nagyon megbízhatónak bizonyult. Folyamatos erős jel, gyors csatlakozás, az utolsó kis földes utakon is elvisz ha akarom, folyamatosan frissül és nem kell tört appokkal sz@rakodnom és ha van elég helyed, az egész világ térképet le tudod tölteni. De ez csak saját vélemény.
2016. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem tök mindegy, nekem az, első okostelón valami winphonos htc-n de még érintőtollas volt, nemtudom már milyen pontosan az igo-val sem volt sok baj, azon kivül, hogy sokszor a letérés előtt vesztette el a szignált, mintha direkt csinálta volna :D de az androidon xperia arc s, xperia sp, z1 esen a sygic jol ment a gps, és számomra elég a mobil is, szignál mindig volt, egyszer behülyült amikor vezetés közben kapcsoltam be a gps -t össze vissza dobált de az alkalmazásból kilépve és ujra belépve már jó volt
2016. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is tapasztaltam, hogy a régi mobilokban jobb volt a gps jel pl.: első kiadású ZTE Blade, Samsung Young és LG G2 minihez is volt szerencsém. Most hiába vettem az utóbbi két évben egymás után kettő középkategóriás telefont (ZTE Super Blade, LG Spirit), halott a GPS-s részük...
2016. febr. 14. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb. erre céloztam: ZTE Blade, nálam (akkor) az etalon, még korábban előtte Eten Gloofish X600 eddig ver minden mobilt, megközeliti a normál navikat.

Az X600-at kölcsönkérték olaszba, tartaléknak, a végén azt használták standardnek, és az végiglogolta az utat repülőn is (ahol a "kilátás" eléggé korlátozott), itthon rátettem Gugli Földre az utat..

Az anyósülésről navigált vele a "navigátor"..

2016. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem egy Lumia 640 okostelefont az LG Spiritet meg beszámították. Ég és föld a különbség. Nem szaggat, stabil és még épületben is veszi a GPS jelet. Hiba volt ennyi esélyt adnom az androidnak.
2016. febr. 21. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!