Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone 5-ös mennyivel...

Egy Iphone 5-ös mennyivel "tud" többet egy átlagos telefonnál?

Figyelt kérdés

Tehát ugye van egy átlagos "okos" telefon. Mindenféle cucc van rajta, képek, meg tárhelyek, meg video, meg tényleg minden.


És ugye itt van a Iphone 5-ös (tudom, hogy van 6-os, meg minden, de most ez érdekelne)


Mi az ami annyira extra és fantasztikus, hogy ezért hiteleket, kölcsönöket vegyen fel valaki, akinek amúgy nem lenne rá egy vasa sem?


2016. febr. 15. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Semmivel sem tud többet.


Azt hogy miért veszik így az emberek, az azért van mert az Apple marketing politikája jól kimosta az emberek agyát.

2016. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mas telefon is tudja ezeket a funkciokat: jo kamera, nagy tarhely, szep szinek, sok program, tetszetos kulso, stb... De az iphonennak presztizse van, raadasul gyors, sosem fagy, nincs ra virus, folyton frissul, ertekallo, es rendkivul szep a kulso/belso design. En is az iphonera teszem le a voksom. Viszont a hiteleseket en se ertem, mert ha nem telik, akkor barmilyen draga cuccra felesleges a hitel ( nem csak iphonera).
2016. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha egy 13 éves toporzékol, hogy ez neki élet-halál kérdése, és nagyságrendekkel többet tud ez a teló, és tényleg az a csúcs, a telefonok "istene" akkor nem kell hogy higgyek neki?
2016. febr. 15. 21:28
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Jaj már...nem isten teremtette az iphonet...

Ugyan úgy képes az laggolni, fagyni, mint bármely más telefon..

IOS 9 frissités meg kész botrány volt.


Túlárazott presztizs telefon, ami "Évekig bírja" de mindenki lecseréli, ha kijön egy újabb.

2016. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát akkor ha egy 13 éves toporzékol, hogy ez neki élet-halál kérdése, és nagyságrendekkel többet tud ez a teló, és tényleg az a csúcs, a telefonok "istene" akkor nem kell hogy higgyek neki? "


Erre inkább nem mondok semmit, mert kitiltanak az oldalról...

2016. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az iphone 5 közel 4 éve volt csúcsteló, de a gyereknek bőven elég, valószínű a suliba még mindig menő az iphone, legyen az bármilyen régi széria. Azonkívül egyébként csak ajánlani tudom, nagyszerű szülői funkciók vannak rajta amivel lehet korlátozni a porontyot.
2016. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Pedig nem magamtól találtam ki a kérdést.

Nekem egy régebbi Xperia Sola-m van.


A gyerek sír meg minden, hogy neki ilyen kell, mert mindenkinek ez van.

(Most egy átlagos Samsung-ja van)


Megnéztem az árakat, és kb. majdnem elájultam.


Eszemben sincs neki venni, meg hiteleket felvenni, csak kíváncsi voltam, hogy miért olyan nagy szám ez a telefon.

2016. febr. 15. 21:41
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Gyerekre ráférne egy nevelés.
2016. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone presztízsmárka. Az iPhone 5 meg kb. egy tízéves, enyhén kormoló, de még mindig eléggé csajozós BMW szintjén van. Vágyni vágyhat rá a gyerek. Pár év múlva akár el is mehet nyári munkára (nemesíti a lelket meg minden), és vehet belőle egyet, ha annyira kell neki.
2016. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes volt olvasni a véleményeket. Szerencsére egyre több ember látja be,hogy nem érdemes iphonet venni, vagy ha megis, akkor jönnek sorra a csalódások. Az iphone sokat kér, keveset ad. Ahogy elottem irják, tul van árazva. Jo telo, de nem ennyiért. Fagy. Bizony fagy,nem is kicsit. Van neki lagg is és az első kamera tud neki kékhalált is okozni,ha meghibásodik. 2014-re végre eljutott oda az iphone,hogy ha ki van kapcsolva a telefon, akkor is tud ébreszteni. Ez eddig ki tudja miért,nem jött össze nekik. Ha nincs beállitva az idő, nem csörög, nincs térerő,valamint,ha visszaállitod a dátumot 1970-re, végleg meghal a telefon. (Olvassatok utana,friss info) az apple veri magát,csak nem tudom mire. Tipustól függően a tohsiba, az lg és a sharp gyárt neki kijelzőt. Samsung és sony ad neki kamerát, az A9 chippet a tsmc es a samsung gyartja nekik. Sorolhatnám a hiányosságokat, a hibákat hisz elég közel vagyok a tűzhöz, de mindenki maga dönti el,hogy mi tetszik neki. Nincs, ismétlem nincs hibátlan, tökéletes telefon. Az ios ebben jobb,az android abban jobb. Aki isteníti az iphonet, az elfogult és buta és tudatlan. Aki szereti az iphonet, szeresse.használja,és mondja,hogy meg van vele elégedve, és nagyon tetszik neki. Ez igy korrekt es elfogadhato. De aki azt hangoztatja,hogy etől jobb a világon nincs annak iq-ja sincs. Szoval kedves kérdező,ha valaki fel akar vágni,hogy iphone van a kezében, henceg, szolj, és segítek letörni a szarvát :)
2016. febr. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!