Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni 150 ezer ft környékén?

Figyelt kérdés
iPhone 5S-en gondolkozom vagy Huawei P8.. vélemények?

2016. febr. 16. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Semmilyent!

Normális ember nem ad ki ennyi pénzt telefonra - még akkor sem, ha megteheti.

2016. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Az iPhone köztudottan inkább luxustelefon, ahol nagyrészt inkább a márkanevet kell megfizetni, de ha az kell, nem tartalak vissza.

A Huawei P8 igen, az egyik legjobb választás lehet, a Huawei csinálja ugyanis a legstabilabb Androidos telefonokat, amik sosem akadoznak és nagyon ritkán fagynak, ráadásul papírforma szerint is szuper a P8, és már 100 ezer Ft környékén kapható normális webáruházból.

De ezen kívül ebben a kategóriában már szerintem nem járnál rosszul a Samsung Galaxy S6-tal sem, vagy még ASUS ZenFone 2 Dual 64 GB ZE551ML

Korábban ajánlottam volna még az LG G4-et is, de olvastam a kijelző "időszakos" hibájáról. :(

2016. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
sony z5 vagy z3+ vagy z3
2016. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

első: neked vajon akkor milyen telefonod van?? valami 20 ezer forintos kis vacak, ami folyton lefagy, annyira gyenge a hardvere?? :D

Egy normális, használható, hardveresen fejlett, hosszabb idő után is fagyásmentes telefon ára bizony itt kezdődik.

2016. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, igazad van, én se díjaztam az első negatív válaszát, de azért ne ess túlzásba, 40 ezer Ft-tól már egész jó, használható telefonok vannak az Androidos csoportban is!
2016. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

#2.Huawei azért nem Nexus,na.:D

Ennyiért(a legjobbtól kevésbé jóig):

Nexus 5X/Nexus 6/Motorola Moto X Style,Meizu Mx4 Pro/Oneplus 2/HTC One 9+,Oneplus X/Oneplus One,Huawei P8/Honor 7/Xiaomi Mi Note,Lenovo Vibe X3/Huawei Ascend Mate 7/LG G4.

Kb. ilyen sorrendben.

2016. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Az iPhone közel sincs a luxustelefonhoz, a Huawei meg elég... Én inkább Nexus 5x, Sony xperia Z5 nézném meg.
2016. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

"Utolsó, igazad van, én se díjaztam az első negatív válaszát, de azért ne ess túlzásba, 40 ezer Ft-tól már egész jó, használható telefonok vannak az Androidos csoportban is!

"


Kiváncsi lennék azokra a telefonokra. Mert sztem 60 ezer alatt minden androidos teló a maguk alsó-közép kategoriájukkal csak szenvedés.

2016. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8.Csak pár példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Igaz ezekre nem Samsung van ráírva meg nincs rajtuk alma de jók.

2016. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

# 4/9 Időpont ma 15:16


"első: neked vajon akkor milyen telefonod van?? valami 20 ezer forintos kis vacak, ami folyton lefagy, annyira gyenge a hardvere?? :D"


Egy Samsung Xcover II.

43 000 Ft-volt, több mint egy éve megvan, még egyszer sem fagyott le, és gond nélkül fut rajta akár a net, akármelyik telepített program ( navigáció, médialejátszó, néhány játék, jegyzet, QR -kód olvasó, scanner...)


Egy telefon telefonálásra való elsősorban. Nem várom el tőle, hogy azt tudja mint a PC-m, vagy a játékkonzolom. Vannak hasznos plusz funkció, de akár azok nélkül is meglennék.

Az biztos, hogy nem fizetnék háromszoros árat egy hasonló tudású telefonért, azért, hogy egy logó legyen rajta pluszban.


A 150 000 Ft-os telefon ( amit ráadásul fél év múlva le is cserélnek, mert már "elavult"), csak státusszimbólum.

lehet hogy adataiban többet tud, de azt nem használja ki egy átlagos felhasználó.

A belvárosi dugóban ugyanannyit ér egy légkondis Suzukiban ücsörögni, mint 200 000 milliós Ferrariban. Annyi a különbség, hgy az egyikből lehet gizdán nézni a többi járókelőre.

2016. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!