Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni 150 ezer ft környékén?

Figyelt kérdés
iPhone 5S-en gondolkozom vagy Huawei P8.. vélemények?

2016. febr. 16. 11:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy okostelefon már rég nem arról szól, hogy "tudjak vele telefonálni". Ha úgy nézzük, ez egy zsebből bármikor előkapható, leegyszerűsített számítógép, amivel lehet mellesleg telefonálni is. Nyilván a Suzukival is és a Ferrarival is lehet autókázni, de ha valakinek kell a plusz teljesítmény, akkor nem a légkondis Suzukit választja. Ha valakinek telefonálásra és SMS-ezésre elég egy nyomógombos Nokia is, akkor olyat vegyen.
2016. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

# 11/11 Időpont ma 17:34

Mire lehet használni szerinted egy 150 000 ft-os telefont, amire egy 50 000-es nem elég?

Pont ezt írtam: hiába van százszoros teljesítménye a Ferrarinak a Suzukihoz képest, ha mindkettőben csak araszolsz a belvárosi dugóban.

Egy versenypályára nyilván kell a Ferrari, de egy 5-6 colos képernyőjű telefonnál mi a "verseny" amit egy "Suzuki" ne tudna teljesíteni?

Mondom, az én telefonom picivel 40 000 Ft felett volt, még egyszer sem fagyott le, gond nélkül fut rajta minden használt program. Ráadásul már háromszor esett akkorát, amekkora esés után egy csili-vili drága telefont már ki lehetne dobni, egyszer pedig beleesett a kádba, mert éppen áztattam magam mikor hívtak, és az asszony odahozta nekem, és olyan sután vettem át, hogy a vízbe esett. Kihalásztam, letöröltem, és beszéltem vele.

2016. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Az unokatesómmal tavaly együtt mentünk telefont venni. Ő is azt az elvet vallja, hogy nem ad ki egy kisebb vagyont telefonra. Én vettem egy Samsung Galaxy S6-ot, ő pedig egy Samsung Galaxy Core II-t. A "csak a logó miatt kerül 3x annyiba" állítás már itt elbukott, hiszen mindkettő Samsung. Nemrég találkoztunk, kérdezte, hogy szuperál a telefonom. Mert az övével csak a baj van, folyton kilép, lefagy, újraindul, annyira lassú, hogy alig lehet használni, még telefonálásnál is képes teljesen megállni stb. Hát én meg mondtam neki, hogy az enyém köszöni szépen jól van, nagyon meg vagyok vele elégedve, egyszer sem fagyott még le, és villámgyors. Mutattam is neki, teljesen el volt képedve, nem értette. Hiszen mindkettő Samsung, mégis hogy lehet ez, hogy akkor az enyém jó, az övé meg nem.... Ja, hát én nem véletlenül választottam az S6-ot, tudtam hogy többe kerül, de nem kérdés, hogy kettőnk közül én jártam jobban. Szerintem most már az unokatesóm is megértette, és legközelebb átgondolja az efféle kijelentéseit.
2016. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"A "csak a logó miatt kerül 3x annyiba" állítás már itt elbukott, hiszen mindkettő Samsung"

De nem is azonos tudásról beszélünk.

Egy Suzuki Alto sem a logó miatt kerül a töredékébe a Grand Vitara árának.

Nekem is, páromnak is Xcore II -van, tökéletesen működnek.

A kérdés az, hogy a 150 000-es telefon mivel tud többet, mint amit 50 000-ért megvehetnél, és azt a plusz tudást ki tudod-e használni.

2016. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14.

Itt nem csak az áron van a hangsúly mert amit a Samu add azt olcsóbban is meg tudod venni,hanem a tudásán.Én mondjuk épp telefon vásárlás előtt állok és én arra törekszem hogy ár/érték nagyon jó legyen na és ezt egyik nagy márka sem tudja megmutatni.És ahogy fejlődik a technika úgy fejlődnek az eszközök,amik 10 éve elegek voltak azok mára elavultak és van aki ki is használja az okostelefon tudását,aki meg nem az ne vegyen és kész,egy átlag Usernak elég az olcsóbb is de utána nem jöjjön ide azért mert sz*r az Android(olcsó Samu-k jellemzői).

2016. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"A kérdés az, hogy a 150 000-es telefon mivel tud többet, mint amit 50 000-ért megvehetnél, és azt a plusz tudást ki tudod-e használni."


Jobb kamera, gyorsabb, értékállóbb, megbízhatóbb, minőségibb, támogatottabb, hosszabb távon is jobban teljesít, jobb rajta internetezni,jobb ügyeket intézni, bármely app elmegy rajta, nem kell komprumiszumokat kötni, nagyobb belső tárhellyel rendelkezik, stb.


Ha én veszek egy 150ezres csúcs mobilt, és te kérdező egy 50 ezres közepest, akkor én igyis úgyis kihasználom a telefont hozzád képest, mert én magasabb szinvonalon vagyok képes azt haszálni mint te a tiedet, legyen az csak az alap tevékenységek pl internetezés és kamerázás.


Ez olyan mint autót vezetni vagy bkk-n utazni.

Mindkettővel eljutsz A-ból B-be, de egy autóval mégiscsak kényelmesebb az élet.



Emberfüggő dolog ez, hogy kinek mik az elvárásai.

2016. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#8-as, speciel akkor épp az LG G4c jutott eszembe a 40 ezres kategóriában, de még az LG Spirit LTE és a Doogee X5 Pro se rossz annyiért.
2016. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!