Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon gondolkodok hogy...

Nagyon gondolkodok hogy veszek egy Iphonet, vagy Samsung Galaxy-t (mindkettőből a 6 az aktuális ugye, vagy ki tudja mire odajutok hogy tényleg megveszem a 7) de mi van a hátlappal? (lent)

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy egyiknek sem levehető a hátlapja. Nekem eddig csak olyan telefonom volt, aminek igen és nem teljesen tudom elképzelni, hogy akkor ez a kártya ami bele kell, stb. az hogy működik? Ha ki akarom cserélni egy másik telefonszámra vagy bármi.


Arra pls ne térjetek ki, hogy melyik a jobb, meg melyiket vegyem, nem ez a kérdés.


2016. febr. 16. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindkettőnél egy kis tálcán kell betolni a telefonba.


[link]

2016. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi simán lehet kártyát cserélni benne :) oldalt van egy kis tálca, amit egy tűvel lehet kinyitni (azt kapsz hozzá, de bármilyen sima varrótű is jó) és oda csak berakod a simkártyát a kijelölt helyre, visszatolod és kész is :) csak arra figyelt, hogy ezek a telefonok már szinte mind nano sim-esek, tehát ha neked eddig nem ilyened volt, akkor be kell menni a szolgáltatóhoz kicseréltetni, vagy egy telefonoshoz levágatni.
2016. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. febr. 16. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!