Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Appnanában minden egyes...

Appnanában minden egyes alkalommal más invitation kódjának beírása után meg kell majd hívnom 5 embert, vagy ez csak egyszeri alkalom?

Figyelt kérdés
Mert most sem akarja elfogadni hiába hívok meg 5 embert messengerben vagy facebookon.Js és én egy LG G2 minin használom az alkalmazást. Minden választ köszönök!

#invitation code
2016. febr. 16. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

hát persze...hogy érné az meg a fejlesztőknek, ha meghívnál 5 embert, aztán beírnál 1000 másik kódot, és kérnéd ki a 100 dollárokat?


az egésznek a meghívás egy másodlagos funkciója...az elsődleges az az, hogy töltögesd az alkalmazásokat, közben meg menj át 4-5 reklámokkal teli oldalon...

2016. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Csak mert ahány videót én megnéztem róla senki egy szóval sem mondta,hogy ez is lesz, bár azt azért én se gondoltam hogy ilyen egyszerű lesz.

Bár az én meghívásaimat el se akarja fogadni.

2016. febr. 17. 18:11
 3/3 anonim válasza:

Nekem nincs is mondani valom az elso valaszolo szepen leirta

De itt at en kodom:c14046722

2016. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!