Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most nehany napja vettem Sony...

Most nehany napja vettem Sony Xperia M4 Aqua-t es csak 2.6 GB hely hasznalhato. Tudnatok ajanlani valamit?

Figyelt kérdés
Alapbol 8 GB hely van de ennyi szabad. Most nem tudom rootoljam vagy netalan tudnatok adni valami javaslatot hogy rakjak jatekokat a memoria kartyara. Vagy ha rootolom kart tehetek a telefonban?

2016. febr. 17. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajna az m4/8gb ez egy hibája sok fórumon írták anno hogy nem marad rajta hely. Sony azt mondta hogy elvileg később az újabb oprendszerrel már több alkalmazást lehet memóriakártyára menteni nem tudom azóte ez megvalósult e, viszont a rootolás garanciavesztéssel jár. Hogy kárt tehet e a telefonban azt nem tudom mert nem rootoltam méd telefont de szerintem maga a rootolás nem csak utánna félő hogy olyan dolgot törölsz ki a rendszerből (ha nem értesz hozzá) ami hazavágja.
2016. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de a garancia megmarad
2016. febr. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!