Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 60000-6...

Milyen telefont vegyek 60000-65000-ért?

Figyelt kérdés
Asusok nagyon bejönnek de félek az aksiuktól hogy hamar fog merülni :(

#mobil #mobiltelefon #telefon #telefon vásár
2016. febr. 17. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 2,Motorola Moto G 2015,Huawei P8 lite,Meizu M2 Note.
2016. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg ennyiért a legjobb ASUS szerintem a Padfone S, de a hozzátartozó dokkolónak, amelybe rakva tablet lesz belőle, nemcsak saját hardvere, de saját akksija sincs, így pedig való igaz, a 2300 mAh akksi kicsit kicsi az erős hardverhez, viszont összehasonlítva még így is jobb az üzemideje, mint a Huawei P8 Lite-nak, ami pedig egy eléggé népszerű telefon, nem igazán ront belőle semmit az üzemidő.

Ezeken kívül még a Meizu m2 Note és a Doogee F5 is nagyon jó, szóval ha Androidosban gondolkozol, ez a 4 típus nagyon megéri, ha viszont Windows Phone is szóba jöhet, akkor Lumia 640, 640 XL, 730 és 735

2016. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


ezekről vélemény?

2016. febr. 17. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:

A Go processzora valahogy nem az igazi. A gyártási technológiát figyelve márka szerint a MediaTek csinálja a leglassabb processzorokat, amikből a valamire valókban 64 bites magok vannak, az MT6580-ban viszont csak 32, szóval én inkább kerülném.

A Zenfone 2 Laser viszont egész jó választás lenne, az alsóbb kategóriákban a 410-es Snapdragon az egyik legjobb processzor, viszont ennél a típusnál szerintem valóra vállhat a félelmed, nem tudom hogy a hardvert nézve mekkora üzemidőt biztosít a 2070 mAh akksi, de szerintem nem sokat. :/

Esetleg nem gondolkodtál rajta, hogy a telefon mellé pluszban vegyél egy power bank-t (külső akkumulátort)?

2016. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom ezektől az idegen márkáktól én félek de egyébként köszönöm szépen a segítséget
2016. febr. 17. 19:52
 6/7 A kérdező kommentje:
[link] ez még kinézetre meg tudásra tetszene is csak hát nem tudom ez a márka mennyire lehet megbízható
2016. febr. 17. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Kizo87, a Padfone S Station-nek van saját akkumulátora, hangszórója, a telefon csak a hardvert adja, amikor belecsúsztatja az ember.

Szerintem egyébként ha hozzádobsz még 5.000 Ft-ot, akkor az Asus Padfone S a legjobb választás, a Euronics-nél, ha van még, akkor 70 ezerért elcsípheted. Persze ha nem gond, hogy csak fehérben van már, ill. hogy a Station (azaz a tablet keret) ebben az árban nincs benne - nem is tudom, kapni-e még újonnan valahol. Én Padfone S tulaj vagyok, az egyedüli igazi gondom a telefonnal a botrányos FM rádiója, alig talál jelet. Elvileg lesz rá 6.0-s Android is. Az akksiideje nem olyan szörnyű, egy napot lazán bír, ha kevesebbet nyomkodod, akkor akár 2 napot is ki lehet hozni belőle. Ami még fontos lehet, hogy a hátlapja kicsit csúszós, szóval nem árt majd rá tokot venned. Összességében én jobban ajánlom, mint a fentebb említett Huawei, Meizu, esetleg Xiamiau csodákat, szerintem hardveresen többet nyújt hasonló pénzért, mégis csak egy S801 -es chipsetről beszélünk, ami szerintem az említett telefonokat veri teljesítményben (no de senkit meg ne bántsak ezzel). Ja, apró gikszer még, hogy az értesítési led elég halovány ebben az Asusban szerintem, de ezeken kívül más hibája tényleg nincs. Ha kérdésed van, írjál nyugodtan.

2016. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!