Viber letiltás?

Figyelt kérdés
Viberen le tudok ugy tiltani valakit hogy a képemet se làssa?
2016. febr. 17. 21:46
 1/8 anonim válasza:

Szia!


Ott van jobb oldalon alul, hogy blokkolás, és azt meg kell nyomnod, így nem kapod meg az üzeneteid, DE a profilodat sajnos továbbá is látni fogja :/

2016. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi igen ezt tudom. De egy olyan problémàm van, hogy az egyik ismerősöm fényképe eltűnt nem làtom hogy mikor volt fent. Ha irok nem kapja meg. Hivni sem tudom. Ő voszont tud ìrni és hivni is engem. És nem tiltott le...a fényképét sem vette le. ez mi lehet?
2016. febr. 18. 17:18
 3/8 anonim válasza:

Szia! Előző válaszoló vagyok!


Igaz, biztos nem tiltott le, mert tud írni stb. Próbáld ki, hogy letörlöd a vibert és újra telepíted. Ez vagy a telefon, vagy a viber hibája, mert rengetegen használják, és le van terhelve

Sok sikert ;)

2016. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Próbàltam. Ujra raktam de semmi.😡 Valami akkor telo hiba lehet sztem
2016. febr. 19. 15:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanazon telon megprobaltuk h mas szàmra kértuk a viber kodot. Rendesen mukodik. Megnéztuk ugy h màs beirta a tel könyvébe a partner szàmàt. Teljesen normalisan behozta. Az én szàmommal van valami.
2016. febr. 19. 16:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értem mi lehet ez. Komolyan.
2016. febr. 19. 16:46
 7/8 anonim válasza:

Még mindig az előző válaszoló vagyok :D


A teló hibája

Próbáld meg tabletre/gépre/laptopra telepíteni a vibert

2016. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dettó. Igy sem működik 😢
2016. febr. 20. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!