Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fogadja el a fülhall...

Miért nem fogadja el a fülhallgatót a telefonom? (Sony Xperia E1)

Figyelt kérdés

Munka előtt teljesen jó volt, munka után mentem haza, még akkor is, na de találkoztam haverokkal, beszélgettünk, utána megnézése és bárhogyan dugtam bele, sehogy se írta ki hogy csatlakozva van a füles.

Szoftvert frissítettem, de semmi, de a haverom telefonján működött. ötletek?



2016. febr. 18. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:

És nem is szól?

Ha nem is szól, akkor könnyen lehet, hogy a telefon jack aljzata ment tönkre. Cserélni kell ebben az esetben.

2016. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, belement a zsebkendődarab, én meg tűvel piszkáltam ki.

És ezt házilag hogyan oldjam meg?

2016. febr. 18. 12:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a tűvel sértettem meg.
2016. febr. 18. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

"Miért nem fogadja el a fülhallgatót a telefonom?"


"Hát figyelj, belement a zsebkendődarab, én meg tűvel piszkáltam ki."


"Lehet, hogy a tűvel sértettem meg."


Ha sok pénzed van vidd szervízbe, ha kevés akkor keress a haverok közt valakit aki ért hozzá, amúgy meg add el vagy szokd meg hogy ilyen. OTG kábellal USB hangkártyát is tudsz használni hozzá.

2016. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha bekapcsolt állapotban piszkáltál bele a tűvel, akkor lehet, hogy nagyobb gond is van... (rövidre zárta pl. de lehet, hogy ennek elhanyagolható az esélye)


Biztosan kipucoltad a zsepidarabkákat?

2016. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, egy fém van az alján.
2016. febr. 18. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!