Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek, ami...

Milyen telefont vegyek, ami megéri a pénzét es nem fagy, normális?

Figyelt kérdés

Szeretnek magamnak uj telefont venni, max 200k. A kritériumok:

 legyen nagy, min 4,7"

 legyen iszonyú jo a kamerája, mert sokat használom

 könnyen ossze lehessen hozni laptoppal ( most egy iphonom van, de nagyon nehéz kihasználni, nagyon zárt)

 ne fagyjon, akadjon (es igenis le tud fogyni az iPhone, mert nekem szokott lefagyni, nem érzékelni)

 legyen masszív, de elegáns

 legyen átlátszó a menüje

 ha ez számít valamit, en gépen Microsoft-ot használok

Ezeket neztem: Nokia, Microsoft (1320, 1520, 640, 960); Samsung Note 4,5 ; LG V10, G3,4; Huawei (volt ilyen tabletem azt szerettem); Sony x5, x5 premium

Köszönöm a válaszokat, tanácsokat!



2016. febr. 18. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

" most egy iphonom van, de nagyon nehéz kihasználni, nagyon zárt"


Egy pendrive segítségével másolgathatsz róla.

2016. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem most Huawei P8 Lite van, kb 2 hónapja, szó szerint egyszer sem akadt meg, pedig terhelem én is rendesen, minden szart letöltök rá, jelenleg 20 kemény játék van rajta, mind fut rendesen, nem akad. Nem hogy 200 ezer alatt, 100 ezert alatt megúszod, de ott van a sima P Lite, valamivel talán jobb, és kicsit drágább, de a Lite is tökéletes szerintem! Annyi, hogy menü nincs benne, hanem a kezdõlapokon van minden alkalmazás , akár mappákban, hogy ne foglaljon sok helyet, ez elõször nekem sem tetszett, de megszoktam. Ha géppel is akarod összekötni, megint csak ezt tudom ajánlani:D Mikor rádugod a gépre, a telefonon megtudod adni, hogy töltést szeretnél, vagy adatokat cserélni, amennyiben a töltést választad, akárki használja a gépet közben, nem tud a telefon adataiba menni. Nagyszerü telefon, ajánlani tudom csak.
2016. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bocsi, elírtam. '' Ott van a sima P8'' .. a Lite-t véletlenül írtam mellé:)
2016. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" legyen iszonyú jo a kamerája, mert sokat használom "

Mihez képest?

"könnyen ossze lehessen hozni laptoppal "

OTG kell neked.

"ne fagyjon, akadjon"

200K alatt is van olyan,meg ha teleszemeteled mindennel ugyan úgy szaggat egy 200K-s telefon is...

"legyen átlátszó a menüje"

Az Android személyre szabható,a WP és az IOS viszont nem így ezek ki is estek.

" ha ez számít valamit, en gépen Microsoft-ot használok"

Mennyit fizetnek neked?:D

Amiket felsoroltál azok a legreklámozottabb telefonok,de nem azt jelenti hogy ezek is a legjobbak,a Huawei meg egy márka ahol van hulladék(pl.Y6)és van használható(P8 Lite).

Én ezeket javaslom:

LG Nexus 5X,Huawei Nexus 6P,Motorola Moto X Style,Huawei P8,Meizu MX4 Pro,LG G4/V10,Huawei Mate 8,Meizu Pro,Oneplus 2,Xiaomi Mi Note,Honor 7,HTC One M9.

2016. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S6 Edge+
2016. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sony Z5 prémium ha kijön a pénzedből.
2016. febr. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!