Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik megfelelően?

Miért nem működik megfelelően?

Figyelt kérdés
Van egy e-boda rainbow V45-ös telefonom. Nagyon hamar tönkremegy a fülhallgatója. Már többször kaptam tőlük újat, mert garancia alatt van. Vettem én is külön fülhallgatót, mert megelégeltem, hogy mindig tönkremegy. Ez viszont nem működik megfelelően, olyan mintha visszhangozna a zene amikor hallgatom. A fő problémám az, hogy most, amit utólag kaptam ettől a cégtől már ezen keresztül is úgy hallom a zenét. Mit lehetne tenni, hogy normálisan működjön?
2016. febr. 18. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyel valami markas fulhallgatot. En Panasonicot vettem, szuper ajanlat most 1 hete. Az emagon is van, de en mashol vettem, ugyanannyi volt.


Ha kinai cuccra kinai cuccot rendelsz sorozatban akkor meg ne varj minoseget.

2016. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, amit mondasz csak már vettem kettőt és egyik sem jó. Az egyiknek elég jó ára volt(nem volt olcsó),a másik az egy olcsóbb. Gondoltam, hogy egy ilyet is kipróbálok.
2016. febr. 19. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!