Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS segítséget kérnék, belépte...

SOS segítséget kérnék, beléptem mobil nyomkövetésre, ezek után mit tudnak megnézni a telefonomról arról a gépröl?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen beléptem a mobil nyomkövetésreagmail-os fiokomon keresztül. De pár perc múlva ki is léptem. Valaki be tud lépni esetleg a telefonomban nyulkálni, vagy előzményeket mengnézni? Ha igen mikhez férnek hozzá? Mit tudok csinálni,hogy semmit ne lássanak?
2016. febr. 19. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint a playról beléptél az android eszközkezelőbe?


"Ha igen mikhez férnek hozzá?"


Ha a böngésző megjegyzi a jelszavad, és valaki megnyitja, akkor lényegében minden gmail-hoz kapcsolódo dologhoz.


"Mit tudok csinálni,hogy semmit ne lássanak?"

A fiókodból lépj ki és ha előtte már megjegyezte a jelszót a böngésző, akkor abból is töröld. Firefoxnál beállítások/biztonság.

2016. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszadoat!


Alapból inkognitó módban netezek munkahelyen! Egyböl kiléptem és még csak a felhasználónevemet sem adta be!


Semmit nem ment le egyböl a gépre ugye?

2016. febr. 19. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!