Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan, hogy 2000 Ft-...

Létezik olyan, hogy 2000 Ft- tal feltöltöm a telefonomat, és csak a facebook-ot használom, mégis 5 nap alatt elfogy az egyenlegem?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy a facebook használata ingyenes. Nem szoktam egyébre használni a telefonomat. Se youtub-ra nem szoktam, se egyéb böngészői oldalak megnyitására. Kizárólag csak facebookra, mégis elfogy az egyenlegem. Iyenkor a szolgáltató felszokott ajánlani 800 Ft összegért S.o.S feltöltést.

2016. febr. 18. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen mobilnet nincs is 2000 ft-ért. Valamit nagyon össze keversz.
2016. febr. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2016. febr. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a facebook használatáért fizetsz, hanem a mobilnet használatáért. Köss inkább egy rendes mobilnetes csomagot és akkor nem lesz olyan gond, hogy 5 nap alatt ugrik 2000 Ft. Legolcsóbb csomagok is már 1000 Ft-ért kínálnak 100MB mobilnetet túlforgalmazás nélkül. Ha csak facebookozol akkor ez bőven kitart hó végéig.
2016. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!