Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy javíthatom meg a Google...

Hogy javíthatom meg a Google Play Áruházat?

Figyelt kérdés
A Play Áruházzal telepített alkalmazások nem indulnak el hálózati hibára hivatkozva. Amikor elindítom a Play Áruházat először csak a fehér képernyő látszott. Mindent megpróbáltam: újraindítottam a készüléket, töröltem az adatokat és a gyorsítótárat is, de csak annyit sikerült elérnem, hogy nem a fehérséget mutatja, hanem pörög az ikon, mintha elindulna, de nem indul el. Van valakinek valamilyen ötlete mit tudnék még tenni?

2016. febr. 19. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy számítógépen mész fel a play store-ra és onnan telepíted.
2016. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Töltsd le a black marktot, vagy az aptoidét, vagy egy másik árúházat mert még vagy 5 ilyen van másik néven, nem tudom mi a hiba de valamelyik másik csak működik.
2016. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!