Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kis telefon vagy nagy telefon?

Kis telefon vagy nagy telefon?

Figyelt kérdés

Az első okostelefonom 4,3" volt, kényelmes.


A második 5", ez túl nagy volt egykezes használatra, kétkezesre túl kicsi (pedig nagy kezeim vannak). Ezt gyorsan el is adtam többek között ezért.


A jelenlegi telefonom 4,5", ez most kényelmes, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy nem lenne-e jobb egy nagyobb telefon, mondjuk egy 5.5" vagy akár 6".


Nektek mi a tapasztalatotok a phabletekről?


2016. febr. 20. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 5,5-ös a telefonom és nagyon szeretem, még egykezesen is, az sms írás nem nagyon megy még de ha nem kell hosszú sms-t írni akkor még az is megy, az iphoneban sok könnyítő funkció van ami miatt nem kényelmetlen a használata. A Samsung phableteket nem ismerem de a Plusos iphone-t csak ajánlani tudom.
2016. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bemész akármelyik telefonos üzletbe, és kipróbálod.
2016. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem ugyanaz, mint egy hétig-hónapig valós használat közben tesztelni.
2016. febr. 20. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De egy havi használatot nem is lehet leírni objektíven egy szubjektív kérdésnél. :D
2016. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknek van előnye és hátránya . A kicsinek az az előnye hogy könnyebb hordani, kisebb helyen elfér. De mivel ezeket már nem csak sms írásra csinálják. Ezért netezni, böngészni, olvasgatni, játszani sokkal jobb a nagy képernyősön.
2016. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5,5"-os mobilom van. Átlagosnak mondanám a kezeimet. Egyáltalán nem okoz gondot egy kézzel SMS-t írni, elérek minden betűt (más kérdés, hogy ilyenkor jobban tartok attól, hogy kicsúszik a kezemből, mert nincs még tok rajta és teljesen sima felületű a hátlap).


Az előző telefonom 4"-os, a napoban a kezem ügyébe került és az első reakcióm az volt, hogy 'jé de kicsi', pedig 'csak' 1,5" különbség van a két készülék közt.


Nekem a mostani, nagy(obb) telefonom sokkal jobb (specifikációban is), kényelmesebb e-mail-t írni róla, vagy bármilyen más szöveget bevinni. Sokkal jobb YouTube-on videókat nézni, élvezetesebb az Instagram, vagy akár egy 'sima' weboldal böngészése, olvasása is kényelmesebb :) Számomra :)


Zsebben pedig évek óta nem hordok telefont, így ez nem okoz gondot :)

2016. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!