Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb?

Melyik telefon jobb?

Figyelt kérdés

Arra az elhatározásra jutottam, hogy új mobiltelefont szeretnék vásárolni. Hatalmas összegeket nem tudok rá költeni sajnos, viszont hosszútávra vásárolnám.

Samsung galaxy A5, galaxy A3(2016), és galaxy J5 között vacilálok.


2016. febr. 20. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Most nem tudom mik mennek pontosan, de Samsungot nem érdemes venni.
2016. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ami lényeges különbség: a J5-nek a legnagyobb az akksija, az A3 2016-nak a legfrisebb a szoftvere, és az A5-nek a legerősebb a hardvere (processzor és ram együttesen). Az A5-be "csak" 64 gigás microSD tehető, a másik kettőbe viszont 128 gigás is.

Az árát viszont egyik sem éri meg, a Samsung kevés típusának jó az ár-érték aránya, ezek nem igazán tartoznak közéjük, max. talán a J5, de az is nagyon a határt súrolja! Máson abszolút nem gondolkoztál? Sokkal jobbak is vannak ebben az árkategóriában!

2016. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Más nagyon nem fordult meg a fejemben, de természetesen bárminemű tanácsot vagy ajánlatot elfogadok.
2016. febr. 20. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Asszony most vett A3 (2016)-ot, elsősorban a prémiumkategóriás külseje, a jó kamerája és a kompakt mérete miatt.


Nekem meg van egy 20 ezer forintos, és azzal is jól megvagyok :D

2016. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában az egyik legjobb a Huawei P8 Lite.

Vagy ha nem zavar, hogy még csak feltörekvőben lévő márkák, és az 5.5" kijelző, akkor még Meizu m2 Note vagy Doogee F5 is nagyon jó telefonok, ár-érték bajnokok.

2016. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Én is a Huaweii-re gondoltam, viszont ismerőseim azt mondták, hogy nem annyira megbízható a márka, mert másfél év használat után elkezd lefagyni, szaggatni, stb.
2016. febr. 21. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem még csak 10 hónapja van meg a P7, viszont azóta mindennap több órát használom, állandóan netezek rajta, és semmi baja, tökéletesen működik.
2016. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!