Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek létezik ennél...

Szerintetek létezik ennél jobb telefon?

Figyelt kérdés

Egy apróhirdetésen találtam. Az egyik kommentelő igencsak dicséri a Sony Z2 telefont :D Note 4 tulajok féljetek! :)


"

Előnyök

2. 3 négymagos proci.

20. 7 megapixel camera jobb képet csinál mint az iphone 5s.

Android renndszeres és szinte akadás mentes megbízható jól összerakott telefon.

Ja és amít az összegzésnél írtam HA HISZIK HA NEM VERI A NOTE 4-ET! !! !! !! Azért mert a processzorában a grafikai sebesség olvasása nagyobb 30mgh-hercel kétcsatornás ramjának köszönhetően NAGYOBB A RAMSEBESSÉGE A NOTE 4-ESÉ 800MGH A Z2-É SZINTE HIHETETLEN 900MGH! !! !! !! !! !! !! !! !! !!. ÉS MÉG KIJELZÖBEN IS VERI igaz hogy FHD NEM PEDIG QHD de annyi féle sok panel van bele pakolva a kijelzőjébe HOGY ÈLESSEBB TISZTÁBB FÉNYESSEBB KÉPET AD. ... jó teló az eggyik lagnagyobb teknológia amint halandó és halhatatlan képes fogni a kezében. És ez örökre így marad! !! !! ! Szép minőségi jó kamera aki már ennél is többet akar az lehet hogy kapzsi. De kinek mi a választása ... jó teló sorolhatnám még órakig az előnyeit de szerintem így is túl sokat írtam már. ÉS AZ NEM MIND EGY SONY ÉS AZ IS MARAD! !! !! !! !! !! !


Hátrányok

Nincs és nem ís lessz."


2016. febr. 18. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik. Az első szervizelésig. :D
2016. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán egy fogyatékos volt az illető. Nem rossz a Z2 hisz nem is volt olcsó fénykorában, és valóban egy ajánlott telefon, de csak egy elvakult idióta aki megvette, persze semmihez nem ért de ő azt hiszi, és minden más szar. Ez egyértelműen alpári idiótaság fénypontja.
2016. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

létezik:

[link]

2016. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, én azt se tudtam hogy ilyen létezik.

El is adom az 5110 Nokiámat rögtön. Pedig nagyon jó tokja van.

2016. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2016. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindig viccesek ezek az IQ betyárok hirdetnek IQ betyárnak hirdetések :D
2016. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Valamivel el kell adni.Én is dicsérném a telefont ha kéne a pénz mert biztos van aki megveszi.:D
2016. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik, nem akarom sorolni, de a lényeg, hogy így próbálja meg eladni, már ha ez a célja, és talán olyan vevőre vár, aki nem annyira ért a telefonokhoz, és mindent elhisz. Eleve hardveresen is vannak nála sokkal jobbak, és a kamerában mit ér a 20.7 MP, ha nem lehet normálisan élvezni, mert hát a képminősége ránagyítva pocsék, ha viszont úgy állítod be, hogy tűéles képeket csináljon, egyből visszaesik a felbontás 8 MP-re. Szoftveresen pedig igaz, hogy van/lesz rá Marshmallow, de sok más telefonra is.
2016. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Hasonlíts össze egy 2 éves droidost (csúcskategória) és 2 éves iphone. Melyik müködik jobban? Iphone. Ezért a legjobb.
2016. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
#9.Nézz meg egy 2 éves Nexus 5-öt és egy 2 éves 5S-et.Nem a Sony-hoz kell hasonlítani...
2016. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!