Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonnal a play...

Androidos telefonnal a play áruházban hogy lehet beállítani, hogy a letöltés az SD kártyára kerüljön?

Figyelt kérdés
A telefon memóriája betelt, de a 8 gigás SD kártyám teljesen üres. Hogyan húzhatok át oda pl. alkalmazást, játékot, vagy hogy állíthatom be, hogy SD kártyára kerüljön?
2016. febr. 20. 14:29
 1/3 A kérdező kommentje:
5.1 Lollipop
2016. febr. 20. 14:31
 2/3 anonim ***** válasza:
kb sehogy..
2016. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már sikerült!

Leírom, hátha neked is menni fog. Sajnos elég sokat szenvedtem vele, volt funkció ami nem is akart működni, de már két játékot sikerült leszedni SD kártyára.

A lényeg hogy nem mindent lehet kártyán tárolni. Szóval sajnos hiába van beállítva, valami a telefon memóriájára fog kerülni.

Beállítások-Tárhely, itt legyen az alapértelmezett írás-lemez beállítva SD kártyára.

Van egy funkció hogy átmásoljam a dolgaimat telefonról SD kártyára, de ez nekem nem működött. Hiába olvastam hivatalos írást erről, szedtem le különböző programot, nem működtek! Így letöröltem az összes alkalmazást, és újból felraktam. És lássatok csodát (én láttam, jó volt), ami lehetséges, az mind az SD kártyára került. Mortal Kombat X, Plants vs. Zombies, ezek már ott csücsülnek. A két játék 2 és fél Giga, szóval érdemes beállítani ezt.

2016. febr. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!