Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c503-as telefonnal...

Candidaalbicans kérdése:

Nokia c503-as telefonnal kapcsolatban lenne kérdésem azon belül is a letöltésekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kaptam egy Nokia c503-as telefont, és szeretném megkérdezni, hogy ha a Nokia OVI-n töltök le alkalmazásokat és utána telepítem is azok ingyenesek úgy is hogy rendes előfizetett interneten keresztül töltöm le vagy úgy, hogy ha csak WIFI-n keresztül? :) Illetve van valamilyen tanácsotok, hogy milyen dolgokat érdemes rá pakolni? :) Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 3. 20:19
 1/4 kavics17 válasza:

Hát először is szerezd be ezt a programot a gépedre: "Nokia Suite" és igy lehetséges, (de nem mindig) olyat is telepíteni a telefonra amiket csak az androidra lehet mint pl. a Viber.

aztán hogy a OVI-ról amit letöltesz ingyen azokhoz kell net mindegyikhez a reklámok miatt amik megzavarják a játékot. Remélem segíthettem ;)

2013. jan. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Viber, Skype és Opera Mini mindenképp ajánlott hogy rajta legyen. :-)
2013. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A MobiShield netről letölthető, azt érdemes rá. Elég korrekt a process kezelése. Memóriahibákat lehet vele orvosolni.
2013. jan. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :)
2013. jan. 8. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!