Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassú a Huawei p8 lite...

Miért lassú a Huawei p8 lite telefonom?

Figyelt kérdés
Nincs egy hónapja,hogy megvettem a telefont de már most rohadt lassú,állandóan belaggol. Pedig csak Messengerre és zene hallgatásra hallgatom. 8 magos telefon, 2 gb rammal és ennyitől ilyen? Interneten pedig írták,hogy ilyen jó-olyan jó most meg.......Van rá megoldás?

2016. febr. 20. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyenge processzor,hiába a 8 mag,gyenge.Én bár használtan xperia z1-t vettem,snapi 800,2,1ghz 4magon,2gb rammal,soha nem laggol,zene,játék,youtube,és sok más fut egyszerre.Ne várj csodát a huaweitől.Minden optimalizálás kérdése,a sony jól megtudta csinálni,míg ezekszerint a huawei nem.És nem mellesleg,igaz gsm-nél,de 56000 ft-ért,6 hó garanciával,jobban megérte,mint a p8lite.
2016. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam ismerősöm tanácsát,hogy indítsam újból és kapcsoljam ki az automatikus frissítéseket...2 órája használom és eddig látszik a javulás...Aztán kitudja...lehet szarabb lesz...
2016. febr. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!