Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Player Pro zenei alkalmazás...

Player Pro zenei alkalmazás ezt mért irhassa folyton?

Figyelt kérdés

Trial preiod expired

your trial perilod has expired.

please purchase the paid version if you would like to support the playerpro devalopment team.

The pro version is standalone.

Plase make sure to uninstall the trial version before you purchase and install the pro one.

Astán ad két lehetőséget no thanks és buy now.

Ha rámegyek a boy now ra akkor kiagya szerintem azt hogy fizzesek az alkalmazásért vagy hitelkártya vagy a mobilszámlámhoz terhelik az összeget én rámentem a mobilosra de a fizetés nem sikerül valami olyat kapok hogy a szolgáltatomat keresem fel , de mindegy is ezt a szöveget hogy ne kapjam valamit tehetek ?

Ez a Player Pro amikor letöltöttem ami trial os verziós két hétig nem irta ezt a üzit de akkor ezzek szerint fizzetnem kell érte ?


2016. febr. 20. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
igen...pont az ért trial verziós mert csak 2 hétig tudtad kipróbálni, utána vedd meg.
2016. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldva letöltöttem a simát ami nem trial , remélem az már nem fogja jelezni vegyem meg ?
2016. febr. 20. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!