Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon vásárlás?

Új telefon vásárlás?

Figyelt kérdés
Mondanátok nemrég megjelent, új, középkategóriás telefont? Nem tudom hogy almát vagy androidot vegyek, Apple nem nagyon érdekel, mert nem márkát szeretnék venni hanem telefont. Bármit meghallgatok :)

2016. febr. 21. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondj határt hogy mennyit szánnal ugy rá? Illetve mi a tontos nekem pl akkummulator kijelző megbízható marma. Aszervíz miatt de tényleg nem kell apple 2 szer annyiba kerul ugyanaz és gyorsasag pl a magok szama én a huawei p7 en gondolkoztam csak a 2500 mah kicsit keveseltem de nem rossz az annyira
2016. febr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mostanában megjelenő iPhone 5se jónak ígérkezik, az Apple szeretne csinálni egy 4 colos és nagy tudású telefont.


Amúgy vésd a fejedbe, hogy egy iPhone-t nem 2 évre, hanem 4-5 évre veszel, és utána sem lassul le.

Én 6 éve használom a 3GS-em, még a boltból vettem, és mai napig nem laggol.

2016. febr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mennyire középkategória, de nálam a Nexus 6 vagy a Nexus 5X a favorit.


Az iPhone 5s nekem túl kicsi, a 6 már túl drága.

2016. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom.. kb 70 ezret szánok rá
2016. febr. 21. 09:59
 5/6 A kérdező kommentje:
70 ezerből meg hol van olyan apple termék amit a kérdésbe leírtam? :D
2016. febr. 21. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!