Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem az lenne a problémám hogy a telefonomon samsung galaxy ace 3 csak ugy magától eltunnek a képek én elég rendezetten szeretem a dolgokat ezért minden képnek külön mappát nyittam (ballagás, szülinap). És amit le fényképezek egyből áthelyezem a megfelelő mappában de amikot áthelyezem csak fekete háttérrel középen kis négyzetbe egy árnyék ember a sarkában pedig egy villám! Fogalmam sincs miért csinálja ezt de ezzel fontos dolgaim vesznek kárba! Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 21. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
szoftveres probléma lehet, vagy ha memóriakártyán tárolod őket, akkor azzal lehet baj. én minden esetre lementenék minden fontos cuccot a kártyáról egy gépre, vagy másik kártyára, és leformáznám a kártyát. Ha ez nem segít, akkor egy gyári visszaállítás után megjavulhat.
2016. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!