Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez tényleg működik vagy csak...

Ez tényleg működik vagy csak átverés?


2016. febr. 21. 19:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#8 én nem bízok a netes rendelésben, és hát ugye ki várja meg hogy 2-3 hét alatt szállítják ki.. :)
2016. febr. 21. 20:57
 12/18 anonim ***** válasza:
Ki várja meg?? Ugy az a 80-100millió ember aki használja...
2016. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#8 (20:33) Mit nem értessz? :D Hobbi..

Miért töltünk le kapcsolásokat, és építünk egyszerű áramköröket? Miért veszünk ebayon meg conradban építőkészleteket, mikor készen meg lehet venni ugyanazt? :D

Valakinek ez hobbi, hogy összerak apró, egyszerű áramköröket, egyszerűbb (vagy bonyorultabb) eszközöket, otthon magának. Én is szeretem azzal tölteni az időmet, hogy ilyen DIY cuccokat próbálok összepakolni. Ha sikerül akkor sikerül, ha meg nem, akkor nem :D

2016. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező meg is adta a választ.

Felteszi nekünk a kérdést hogy "Ez tényleg működik vagy csak átverés?", aztán benyögi hogy működik a LED mert látja a fényét.

Ha a LED működik, akkor az app is.

Csak be kell állítani.

Gondolom annak a 14 412 embernek ez nem okozott nehézséget aki 5 csillagot adott, de lehet hogy azok mind professzorok meg atomfizikusok.

2016. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Meg mért vegyem meg, ha ugyan ezt otthon is meg tudom csinálni? Ha otthon megcsinálom és nem műkszik, minek vegyem meg? logika... :P
2016. febr. 21. 21:18
 16/18 A kérdező kommentje:
A led-et magába néztem meg 2 elemmel hogy működik e. Utánna ráforrasztottam a jack csatira, programban is tudom hogyan kell beállítani. Csatlakoztatam a telefonhoz, tv-n próbáltam nem működött, aztaán újra megnéztem kamerába, és meg se villan.. A led magába működik, csak hát tv-t az nem akarja irányítani!.. :/
2016. febr. 21. 21:21
 17/18 anonim ***** válasza:

"Meg mért vegyem meg, ha ugyan ezt otthon is meg tudom csinálni?"


Akkor csináld, ne velünk csináltasd meg.

2016. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem veletek akarom megcsináltatni, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy másnak működik e, próbálkozott e vele... -_-
2016. febr. 22. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!