Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni fogok egy telefont a...

Venni fogok egy telefont a jófogáson. Elég drága ugyhogy mi van akkor ha nem működik jól a Telefon? Az eladó visszaadja a pénzt vagy megjavittatja?

Figyelt kérdés
Félek tőle, mi van ha nem jó a Telefon mert sokáig spóroltam rá és most bolti ár alatt tudnék szerezni.

2015. dec. 11. 12:22
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%

A jófogás csak hirdetési felület, s igen csekély módon tudja csak védeni az eladók és vevők érdekeit. Ha nem hivatalos forgalmazótól vásárolsz, akkor erősen lutri. Ha átvernek, kemény küzdelem lehet, mire megtérül a károd.

Rendes boltok is hirdetnek ott, ha ilyesmiről van szó, akkor nézz utána, van-e üzletük, elérhetőségük, stb. Tájékozódj.

Magánimportőrök között sok az olyan, akik csak közbe ékelődnek a rendszerbe, s nem megbízhatóak. Legyél óvatos.

2015. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

Vatera, Jófogás, OLX na ezeken van a legtöbb csaló, tolvaj.


A Hardverapró-t tudom ajánlani, itt jelenthetett az eladót, értékelheted, és ésszerűbb árak vannak, csalók itt is akadnak(többnyire 90% újonc kezdő) de messze nem annyi mint a többin.

2015. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván meg kéne nézni élőben, mert így nagyon pórul járhatsz. Én nem tenném, mert bánni fogod és a lelkiismereted gyötörni fog, amiért ilyen hülye voltál.
2015. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Nem eladó hanem magánebertől veszem. már meg beszéltem vele és le is vette a hirdetést. csak félek hogy ha nem jól működik akkor mi van. utánvétessel küldi ezért csak akkor tudom kipróbálni ha már kifizettem érte. és ha nem jól működik csináltassa meg.
2015. dec. 11. 12:50
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
A te karácsonyi ajándékod a sírás lesz. Se pénz, se telefon. De te okosabb vagy mint mi. Csak akkor minek kérdezősködsz?
2015. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem csak csalók vannak.

Meg kell nézni a vevői értékeléseket, és nemcsak azt, hogy pozitív, hanem azt is milyen jellegű volt az áru.

Volt vagy 20-30 eladásom pár év alatt, volt bizony, amikor visszaadtam a pénzt, mert rejtett hiba volt.

És vettem is többször, de azért talán azt vettem észre, egyre több a "nehézkes" eladó (nehezen kommunikál, nem érti mi a gondom), bár problémám végülis nem volt.

2015. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
De nagyokos vagy hogy hólye vagyok meg sirok. Csak sürgős lenne a válasz mert ha holnapig nem jelzek vissza akkor eladja másnak. De te csak irogass hülyeségeket ide nem baj más tud válaszolni. nem 20-30ezres telefonról van szó csak elmondom.
2015. dec. 11. 13:01
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha már drága telefon és újat vennék nem ilyen helyről venném, ezeket főleg használt dolgok, ruhák, kisebb értékű cuccok adás-vételére érdemes használni. Nincs garancia, papírok, stb, de Te tudod.
2015. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Egy módon vennék embertől (de még üzlettől is) használt telefont, ha arra kényszerülnék: személyes átvétellel, csakis kipróbálás után.


Postán elég nagy az esélye, hogy átvernek. Az átverés jelei: "ár alatt", "más megveszi". Utánvéttel is át lehet verni. Még az sem biztos, hogy telefon lesz a csomagban.

2015. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Nem tudom személyesen átvenni mert az ország másik végében lakik az ember. ezért küldi postával. de nem értem mi lenn ha nem Telefon talán kisnyúl? :D le van fényképezve a telefon
2015. dec. 11. 13:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!