Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 töltés? (többi...

Samsung s5230 töltés? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kerestem itt, de ez a kérdés még nemvolt!!

s5230-nak az aksiját hogy kell formázni?? Nem boltban veszem így nem szeretném már most elrontani! köszönöm!!


2010. márc. 31. 15:51
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Teljessen lemeríted még kikapcsol magától aztán lekapcsolt állapotban 16órát bedugva hagyod, nembaj H kiírja H kész min 16órát hagyd bedugva és kész;)
2010. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen!!! :) Nagyon zsír kis teló ez!! Most próbálom meriteni! :D (elötte egy k770i-m volt)
2010. márc. 31. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A mai modern lítiumos aksikat már nem kell lemeríteni és 16órákat tölteni. Megfogod megveszed használod és ha már alig van az akiban akkor felrakod tölteni és kész is.
2010. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jah változik a világ...:D Amúgy, ha lemerűl és felteszem tölteni akkor meddig töltsön?? Mert én az előző telómat mindíg kihuztam, ha feltöltödött. Ezzel is megcsinálhatom úgyanúgy? Nem lessz baja?
2010. ápr. 4. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!