Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.4.4 röl Android 4.3...

Android 4.4.4 röl Android 4.3 ra visszaállítási probléma?

Figyelt kérdés

Galaxy S3 LTE telóm van vissza szeretnék térni az Android 4.3 ra, le is töltöttem a (sammobil) oldaláról. Az odinnal el kezdem fleselni de amikkor a telepítés végéhez közeledik hibát ír ki, és nem fejezi be.

Mi lehet a probléma? Már több szoftvert is letöltöttem de egyiket sem sikerült fel rakni. De a 4.4.4 fel tudom.



2016. febr. 21. 22:27
 1/7 Boda Gergő ***** válasza:
Nem lehet visszaállítani, mivel a telefon rádió firmware-je is frissül, és azt nem tudod downgradelni. Legközelebb az apró betűs részt is olvasd el, ott benne van ez is. Vagy ha bizonytalan vagy kérj segítséget mielőtt elrontasz valamit.
2016. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ès azon gondolkodom hogy ha felrakom egy cunstom rom ot akkor már odinnal elvileg már fellehet tenni a 4.3 ast. Így lehetsèges?
2016. febr. 21. 23:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Fu, ezt nagyon szarul fogalmaztam meg
2016. febr. 21. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is a modemmel van a fő probléma, hanem a bootloaderrel. Knox bootloader biztonsági okból nem engedi, hogy downgrade-eljék 4.4-ről 4.3-ra (ezt ki is írja a kijelzőre, amikor eldobja az sw-t). Szóval sammobile-os gyári szoftverrel nem fog ez menni, mert a szoftverrel egybe van csomizva a bootloader is. Ha mindenképp 4.3-at akarsz rá, érdemes a különféle custom romok környékén nézelődnöd, sztem jobban is jársz, mint a sok gyári bloatware-rel.
2016. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen ki irtta, hogy sw meg még valami utána. Cunstom romokat mèg csak egyet pró báltam de nem jötbe.

Lènyegèben az èrt kène a váltàs mert 4.4.4 alatt nem müködik a kèpernyő megosztó funkció.

2016. febr. 22. 15:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék cunstomot, a 43 lenne szükségem rá lehet ezt valahogy varázsolni?
2016. febr. 22. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ra megoldas. Elviszed egy szervizbe ahol megmondod hogy tegyek ra a gyari androidot. 2-3ezer ft kb. Nekem a sony xperia z-vel volt ilyen bajom, hogy az 5.0.2 nem mukodott megfeleloen, es visszaallittatam teljesen gyarira. 4.1.2-re azthiszem,de ez nem biztos. Azt elkezdetem frissiteni. Eloszor 4.2.1 vmi aztan 4.3 es 4.4.2 veghl 4.4.4nel megalltam es megvartam az 5.1.2es frissitest. Ezzel jarnal a legjobban. Most g3-am van en is gondolkodtam h vissza kene tetessem 4.4.4re de mar megvarom a 6.0at inkabb.
2016. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!