Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hagyományos (nem okos) telefon...

Hagyományos (nem okos) telefonból melyek azok, amiknek lagalább 8 Mp-es és autofókuszos kamerája van?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

LOL...szerintem ilyen nincsen, legalábbis nagyon ritka lehet :D a nem okos telefonok csak telefonálni lehet, max vmi kamerának csúfolt VGA felbontású borzadály van rajtuk. Ha semmiképpen nem akarsz okostelefont, akkor vegyél egy sima nyomógombos és egy kompakt kis fényképezőgépet. Ma már a legolcsóbbaknak is min 10. mpx-es kamerájuk van.


De csak kíváncsiságból: mi a bajod az okostelefonokkal??

2016. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Ez mind olyan. Magyarországon talán Sony Ercicsson W995/C905-ből volt a legtöbb, esetleg Samsung M8800.

2016. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
második, amiket linkeltél, azok tényleg nemokos kamerás telefonok, csupán egy baj van velük: ezeket már sehol sem lehet kapni, mind legalább 5-6-7 éves.... pl. a Sony Ericsson mint márka már rég megszűnt.
2016. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

14:41 Nahát, nem mondod!? Pont most akartam venni egyet a Westelnél! ;)


A kérdező nem azt kérdezte, hogy hol lehet ilyeneket kapni. Egyébként meg használttelefon-boltokban még simán előfordulhatnak.

2016. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
biztosan nem szórakozásból kérdezte, hanem esetleg ilyet szeretne venni....épp ezért jó tudni, hogy ilyeneket ma már nem árulnak.
2016. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem vagyok már huszonéves, és nincs szükségem az okosteló millió alkalmazására, gyakorlatilag csak telefonálok és SMS-ezek,internetre van egy netbookom, ha úton vagyok.Viszont nem bánom, ha nincs nálam a fényképezőgép, mégis elfogadható képeket tudok csinálni. A Sony Ericcson C905 eddig bevált, de már többször kellett a billentyűzetet javíttatni, amit már unok. És nem bánom, ha használt a gép, csak működjön.
2016. febr. 26. 09:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Nokiák között nem tudtok ilyet?
2016. febr. 26. 10:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem. Bár az tény, hogy ezek a telefonok régiek, és szintén nem örökéletűek. Nem feltétlenül a legjobb beruházás egy használt butatelefon. Az összes elromlik előbb-utóbb, aztán ott állsz opció nélkül. Akkor már vehetsz okostelefont is. Telefonálni azon is lehet, legfeljebb nem böksz rá a kismillió alkalmazás egyikére sem. És nincs billentyűzet, ami elromoljon :) a kijelző koszálló. Az érintőbillentyűzetet meg megszokod. Ha nem vagy már huszonéves, akkor valszeg a számbillentyűzeten gépelést is meg kellett szoknod :)
2016. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nokia már az előző évtizedben is nyomta a saját Symbianos okostelefonjait. Mondjuk jellemzően azoknak is van billentyűzetük, de általában megálltak 5 Mpixelnél.
2016. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fhuuu, Symbiant ne! nem véletlenül tűnt el teljesen, mindig is egy rakás kaka rendszer volt.
2016. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!