Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 5-ről frissítenék...

Android 5-ről frissítenék 6-ra, úgy olvastam kell azután egy hard reset, ez igaz?

Figyelt kérdés

Jelezte a telefonom, hogy elérhető egy frissítés, ami minden bizonnyal az android 6.0. Kérdésem az lenne, hogy ha frissítem, szükséges-e a hard reset, vagy ez szimpla hülyeség? Valamint az is érdekelne, hogy egy ilyen HR után újra le kell töltenem az alkalmazásokat és a képek is törlődnek a telefonból?

Előre is köszönöm a választ.

Telefon típusa LG G4.



2016. febr. 22. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, csak ha a frissítéssel összefüggő problémád lesz. Ha megcsinálod, olyan lesz, mint ha most vetted volna ki a dobozból. Semmi sem marad meg, semmi sem lesz rajta, amit te tettél rá.
2016. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Eddig Windows Phoneom volt, ott amikor csináltam ilyet, ott ha bejelentkeztem a fiókomba, automatikusan letöltött minden alkalmazást, akkor androidnál iylen nincs?
2016. febr. 22. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

ma 19:07

Droidon is van ilyen lehetőség, de a beállításokat nem menti el. Azt hiszem. hogy amikor bejelentkezel először a google fiókba, akkor megkérdezi, hogy letöltse-e az alkalmazásokat. De lehet, hogy ehhez külön valamit be kell állítani. Nekem volt már, hogy elkezdte, de leállítottam. Eleve nem nagyon frissítem a telefonom. Szóval már régen volt ilyen.


Az javaslom, hogy frissíts és ha valami nem jól működik, akkor először csinálj mentést az adatokról utána pedig jöhet a reset.

2016. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én frissítettem bár 4esröl 5ösre én is azt olvastam, hogy hard resetelni kell de végül nem kellet. Nem volt semmi baja attól, hogy nem reseteltem. Az én telóm:Archis 50 Diamond
2016. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!