Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letilthatják az iPhone-om?

Letilthatják az iPhone-om?

Figyelt kérdés
Használtan vettem, telenor függő. Most nincs letiltva. Előfordulhat, hogy mondjuk egy év múlva letiltják?

2016. febr. 24. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igen, hamarabb letiltják, akkor, ha nem fizetik az esetleges részletet vagy a hűséggel vállalt előfizetést
2016. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Használtan vettem, telenor függő."

Függő telefon nem ajánlatos venni használtan,fölig akkor ha már csak reménykedni lehet hogy az előző tulajdonos befizeti-e a részleteket.Amúgy ezt csak az előző tulajdonostól vagy a szolgáltatótól tudhatod meg.

2016. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta az eladója, hogy dolgozói csomagban lett véve, kezességvállalás van rajta? Ha ez igaz akkor is le lehet tiltani? Ha bemegyek egy Telenorba, megtudják mondani, hogy tényleg így van-e?
2016. febr. 25. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
ELőször is, mutatott számlákat? EZt a kezességet nem vágom, de nem is szimpatikus így elsőre. Mutassa meg, igazolja hogy kifizette a részleteit és csak utána szabad megvenni. A kezes az, akitől levonják a telefon árát v még többet egy rendszerint harmadik fél v második. Tehát ezt tényleg nem értem ....
2016. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a telenornál rá lehet kérdezni?
2016. febr. 25. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden telefon (általában bármilyen áru) a vételár teljes kifizetéséig az eladó (Telenor) tulajdona, nem adható el.

A kezességvállalás (itt nem tudom hova tenni) azt jelenti, hogy ha a vásárló, akinél a készülék van nem fizeti a részleteket a kezestől fogják kérni, behajtani.

Na erre mit is mondana a kezes???

Ebben a formában meg, ha nem is vagy (lehetsz) a készülék

tulajdonosa, milyen alapon akarsz más készülékéről információt kapni?

De talán nem lehetetlen, próbáld meg.

Nálam zavaros a készülék előélete, tulajdonosi viszonyai.

Részlet, nem részlet, hűségidő az előfizetésre stb.

2016. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!