Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon gyorsan merül akksi...

Nagyon gyorsan merül akksi csere után is az iphone 5s miért?

Figyelt kérdés
Nagyon merül az iphone 5s telom.Egy honapja nem eredi töltőn töltöttem mivel a sajátom nem volt nálam, láttam ahogy szikrázott egyet a konektorban a telonak semmi baja nem volt de észrevettem hogy nagyon gyorsan merül igy elvittem akksi cserére de ez sem segitett igazán vissza vittem ahol átnézték és kitisztitották azt mondták hibát nem találtak de még mindig ugyanug merül este 10 kor feltöltöm 95%ra reggel 7-re már csak 20 %on van és régen kibirt egy egész napot töltés nélkül most meg 2x-3x töltöm egy nap és ha nem használom akkor is merül. Valakinek van ezzel valami tapasztalata vagy jo ötlete hogy mit lehetne tenni ?
2016. febr. 24. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém eredeti aksival és minimális használattal sem bír egy napnál többet. Ügyhogy engem is érdekelne, ha valaki tud valami megoldást.
2016. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nekem egy napot se bir ki ha nem használom akkor is lemerül 7-8 ora alatt ami nagyon zavaro
2016. febr. 28. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!