Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

DeathKnight kérdése:

Samsung Galaxy S Advance (i9070P) flashelés probléma, miért halt le a telóm?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a minap rászántam magam a céges telefonom flashelésére, mert meguntam a 2.6.3-as droidot rajta.

Úgy csináltam, mint ahogy kell (többször flasheltem telefont), csak most abba a hibába kerültem, hogy az odin miután végzett a telefon, se nem újraindulni, reagálni nem szeretne, csak tolja a buksimba a fekete képernyőt...

Valaki esetleg tudna segíteni, hogy hogyan is tudnám helyrehozni szegénykét?

(Annyit sejtek, hogy a boot-tal van a probléma, mert az égadta egy világon semmire nem reagál, se a recovery-re se semmi másra ( power+vol down+home // power+vol up+home // power).



2016. febr. 25. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerviz... JTAG-el megoldják otthon nem tudod
2016. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy meguntad, de sok a panasz JB-re S Advance-on, úgyhogy lehet, jobban jártál volna, ha megmaradsz a kályhánál.


Ha USB-re rádugod, hogy ismeri fel, hogy jelenik meg eszközkezelőben?

2016. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Wadmalac ***** válasza:

Neked most már egy unbricking kell. Tényleg először tudni kéne, usb-re dugva reagál-e rá vmit még a pc, ott kiderülne, merre lehet indulni.


Azért én helyedben ellenőrizném magam, hogy az az "úgy csináltam, ahogy kell" mennyire igaz. Mert még rutinosan is lehet valamit kifelejteni. Mondjuk azt az "apróságot", hogy stock kerneles romot vagy custom kernelest tettél-e fel, kernelcsere nélkül, vagy zárt bootloaderre, ellenőrizted-e a letöltött rom checksumját stb.

2016. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

U8500 USB ROM, ezt dobja ki a gép, amikor rádobom USB-re, csak ugyebár 5-6 másodpercen belül le a dobja az eszközt.

Az tudom, hogy unbrickelni kellene, csak ugyebár itthon nincs riff boxom, és nem tudom, hogy van -e Debrecenben vagy Nyíregyházán ilyen telefon szervíz, ahol ezt meg is tudnák csinálni:)


Innen szedtem le a romot: [link]

És ezt szedtem le: I9070PXXLPJ - Vodafonos

Szóval még azt sem mondhatom, hogy maga a rom a hibás:)

2016. febr. 26. 12:11
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
Érdekes ám, hogy az összes többi országnál T-mobilhoz rendelik ezt a verziót.
2016. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mint ahogy látod, több féle verzió van a rom sorozat számán belül:))
2016. febr. 26. 17:18
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

Na ilyen bonyodalmas birkózások miatt nem tudom szeretni a Samsungot.

:)

2016. febr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kilroy ***** válasza:
A P verziós érzékeny sajnos. Azt nem tudom, hogy ez segít-e, mert nem volt még szükségem ilyenre, de megosztom: [link]
2016. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!