Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z telefonomnak...

Sony xperia z telefonomnak belül be párásodot a kamerája lesz baja?

Figyelt kérdés
Elvileg az ip57 szabványnak felel meg a telefon csak a csap alat meg mostam hideg vvizel lesz baja a telefonak de csak a hátsó kamerája olyan párásodot be lesz baja a telefonak pls segitség
2016. febr. 26. 14:43
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Nézd meg az USB csati kupakja alatt a kis indikátor négyzetet és ugyanígy a jack, a SIM és az SD fedél alattit is.. Ha mind fehér, sétálj be vele a szervízbe (feltéve, hogy garanciális még) és mutasd meg. Ha bármelyik piros, akkor jön a "te áztattad be, gecc" kezdetű mosakodás.

Én azt javasolnám, hogy meleg, száraz helyen hagyd pár órára a telót úgy, hogy mindegyik kupakot nyitva hagyod, akkor tud kicsit száradni.

Egyébként, ha nincs dokkolód, én gyanítom, hogy az USB kupakod tömítése már oda van és ott beázott.

2016. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kezdi el mulni a paranormális most szeritom a kamerát
2016. febr. 26. 15:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Hála istenek el tünt a pára *-:-) 😃😃😃
2016. febr. 26. 16:47
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
Indikátorok fehérek?
2016. febr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!