Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z. Megéri-e még?...

Sony Xperia Z. Megéri-e még? :D (66000 ft)

Figyelt kérdés

Mondjuk frissítés terén nem tudom hol áll a dolog, és sokan szidták a kijelzőjét meg hasonlók. 2013-ban jött ki ugyebár a kicsike, akkor 200000 körül volt, most 66000-ért nézegetem az új készüléket. Az ár-érték arány így jóval korrektebb, de mivel 3 éve megjelent mobilról van szó kételyeim vannak, plusz nemrég lett bejelentve hogy a Z-s terméksorozat lezárul :D

Szerintetek? :)



2016. febr. 27. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy már 3 éves és másodtelefonként használom,de tökéletesen működik. Ha az tetszik vedd meg, de én a helyedben spórolnék hozzá még egy kis pénzt és minimum egy Z3-at vennék.
2016. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg annyiért.Inkább gyűjtsél hozzá és vegyél egy frissebb z-t.
2016. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szoftveresen nem áll rosszul, 5.1.1 Lollipop az utolsó frissítés, amit megkapott, szóval néhány évig még támogatott lesz. Hardveresen sem mondható elavultnak, ár-érték arányban is most jó, és persze vízálló.

Két hibája van, de az mindegyik csak esztétikai: a kijelző elég fakó, közel sem olyan élénkek rajta a színek, amilyennek kéne lennie, akár a szoftverről, akár a kamera képének visszaadásáról van szó. A másik pedig, hogy elől a Sony-logó nem magán a telefonon, hanem a gyári fólián van rajta, így ha az lejön, akkor a logó is elveszik, ilyen fóliát pedig nem lehet kapni.

2016. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, zöld pacsi megy mindenkinek.:)


A sztorihoz tartozik még egyébként, hogy nekem egy xperia M-em volt eddig, (lett is volna még egy darabig ha nem hagyom el szerencsésen) azzal is eléldegéltem én, viszont most ilyen árban gondolkodtam és ez egész jónak tűnt, (plusz örültem hogy Sony, mert 'rá vagyok buzulva' erre a szögletes alakra :D). Szóval azért köszönöm a tippet, de most nem hiszem hogy Z3 lenne a dologból.


Lemaradt: hogyha hasonló árban tudtok valami okosat, azt is szívesen nézegetném :D

2016. febr. 27. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, ez miatt ne aggódj, van bőven választék nagyon jó telefonokból 70 ezer alatt Ft alatt is:


Huawei Ascend P7

Huawei P8 Lite

Honor 4C

Xiaomi Redmi Note 2 Prime

Meizu m2

Meizu m2 Note

Doogee F5

HTC Desire 826

ASUS Padfone S

Lenovo K3 Note

Lenovo A806

2016. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!