Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szükséges-e a telefonom rootolni?

Kribeg kérdése:

Szükséges-e a telefonom rootolni?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Sony Xperia M4 Aqua telefonom és elég kevés tárhelyel rendelkezik. Vettem egy 8 gb-os sd kártyát és bele raktam gondolván, hogy ez megoldja a problémát mert így át tudom helyezni majd a dolgaimat (játékok, zenék). Az egészben a probléma az volt hogy ez sem oldotta meg a problémát mert, ha egy játékot átmásoltam sd-re attól még ugyan annyi tárhelyet mutatott a telefon mint amikor nem az sd-n volt. Ez most azért van mert a frissítéseket a játékhoz a telefonra tölti le és nem pedig a sd-re? Olvasgattam, hogy sd-re át lehet menteni ezeket és úgy linkelni vagy valami ilyesmit... Erre most van más megoldás vagy tényleg szükséges ez a rootolós, linkelős megoldás?

2016. febr. 27. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy appokat az SDre tudj telepíteni valóban rootolás kell. Alapból az android már nem engedi meg ezt sajnos. Anélkül max egy kis részét tudod átmásolni az appoknak vagy még annyit sem már sok esetben.
2016. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb kéthete kijott az android 6.0 az m4 aqára is és azzal elvielg megoldodik a tarhely problema ket giga helyett kb 4-5giga dzabad hely lesz, ugyhogy vard meg szerintem azutana gondolkodj rajta, az en m4 aquámon meg nem jelezte hogx lehet frissiteni, de en is varok ra, vagyis agepen kell nezni es ott nem jelezte..
2016. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!