Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhoneon hogy állíthatom be...

IPhoneon hogy állíthatom be hogy zárolási képernyőn ne mutasson szöveget?

Figyelt kérdés

iPhone 6S-én érdekelne hogy be lehet e állítani azt, hogy mutassa a zárolási képernyőn ha pl új üzenetet kaptam messengeren, de azt ne mutassa hogy mit. Azt tudom hol kell engedélyezni hogy mi jelenjen meg zárolási képernyőn, és szeretem ha megjelenik rajta hogy kaptam új üzenetet, SMS-t, e-mailt, csak azt szeretném valahogy beállítani hogy az SMS/üzenet szöveget ne írja ki. Egyszer egyik barátnőmnek láttam az iphoneján hogy a zárolási képernyőn csak annyi volt hogy név, pl.Pisti alatta pedig hogy "new message is recieved" vagy valami hasonló. Előfordulhat esetleg hogy magyarul is be lehet állítani hogy csak annyit jelenítsen meg hogy pl. Pisti, "új üzenet érkezett" ?

Sajnos az a helyzet hogy nem egyszer adódott hogy kaptam üzenetet még elmentem mosdóba az iskolában, az egészben nem ez a sajnos, hanem hogy olyan emberek olvastak le a képernyőről a szöveget akiknek semmi köze nem lenne hozzá. Ezt szeretnem megoldani valahogy.



2016. febr. 28. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanott van. Ha magyar nyelvű a rendszer, akkor "Előnézetek megjelenítése" kapcsolót keress.
2016. febr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) megvan
2016. márc. 2. 19:20
 3/4 anonim válasza:
Nekem is le tudná valaki írni? Én még nem jöttem eá :/ (iphone 6)
2016. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beállítások -> értesítések -> SMS-t megkeresed -> legörgeted, és előnézetek megjelenítése KI :)
2017. jan. 5. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!