Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Így hogy jön az iphone SE,...

Így hogy jön az iphone SE, érdemes venni 5s-t?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az iPhone 5SE-ig még azért várni kell, valószínűleg csökkenti majd az 5S árát. 5S-t szeretnél venni és szeretnéd hogy lemenjen az ára, vagy SE-t szeretnél?
2016. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

eddig 5s-t szerettem volna, de így hogy jön egy frissebb harverrel az 5s, így már jobban hajlok az 5se-re


de addig még sok idő van, és ki tuja mennyibe fog kerülni tt Mo-n, és hogy mikor jelenik meg


ráadásul ha most veszek egy 5s-t akkor egy hónapon belül nagyon lemegy annak az ára, és vesztek rajt

2016. febr. 28. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem megy le az ára, maximum 10k-val szerintem. Az iPhone-ok híresek arról hogy jól tartják az árukat.
2016. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ugy tudom hogy marcius kozepen fog ki jonni en a helyedbe megvarnam hogy ki jojjon es utna dontsd
2016. febr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy ha kijön az 5se akkor az Apple 50%al fogja csökkenteni az árát az 5s nek. Így mar valóban nagy kérdés lesz. Sufni GSM- nél meg már most 100-110 körül van. Hát majd 70-80 ezerért vagy még alatta? vadi új 5s-t lehet kapni ami még a mai napig király kis teló( nekem is ilyen van) Az 5se árát 500-600dollár közé várják az elemzők. Tehát mire ideérne kis hazánkba nem sokkal lenne olcsóbb mint a 6! 160-180 ezerről nyitna?!?! Bár mondjuk azt is figyelembe kell venni hogy csak egy 2015os csúcs hardver lesz benne tehát tovább lehet vele tervezni mint az 5s el. Erdekes lesz az mar egyszer biztos!
2016. febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán ment le az ára, én nem vennék újonnan 5s-t.
2016. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 matszera válasza:

mivel nem olyan nagy az árdifferenciál inkább SE-t éri meg venni

jóval erősebb és minden minden meg van benne mint ami az 5S-ben

2016. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!