Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 vagy navon...

Kari ka kérdése:

Samsung galaxy s3 vagy navon mizu f550?

Figyelt kérdés
Sürgős!

2016. febr. 28. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miben jobb a navon?

Kb. mindenben ugyanaz, csak nagyobb a képenyője és olcsobb. Akkor szerinted jobb?

2016. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A Navont nem ajánlom!!! Nekem volt Navon tabletem, hát az egy rakás szar volt!!! másfél év alatt 3x járta meg a szervízt 2 szofvter, 1x meg érintőkijelző hiba miatt. Ja és 1x cserélték is, de a másik is ugyanúgy egy kalap kaka volt. Az utolsó szervíz után már nem is kértem vissza, kiegyeztem velük egy értékben megegyező vásárlási utalványban. Soha többé Navon!
2016. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem most van egy navon mizu f550-em és már volt szervízben szoftver hiba miatt, és tele van a képernyő pixel hibákkat! Azt hozzáteszem hogy 3 hónapos! Azért kondolkozok hogy lecserélem és nekem ez a samsung galaxy s3 tetszik!

2016. febr. 29. 10:31
 14/16 anonim ***** válasza:
S3 nagyon elavult már, ja és a 4.3 az utolsó Android verzió, amit hivatalosan megkap, szóva egyre több appot már le sem tudsz tölteni rá.... Inkább akkor már S4.
2016. febr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik navon ugyanolyan. A platinum explorer az tényleg szar, de ez sokkal jobb. Én nem beszéllek le, ha az s3 tetszik vedd az.
2016. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Értem! Akkor inkább maradok a navonnál! Csak az a baj hogy el szeretném adni és nem nagyon ismeri senki ezt a márkát és nem találok rávevőt! Ja és azt nem tudja valaki hogy ha a képernyő. Nagy része pixel hibás akkor azt kijavítják garanciálisan?
2016. márc. 1. 05:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!