Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Huawei P8 Lite-on...

Hogyan lehet Huawei P8 Lite-on előcsalogatni a Smart Lock funkciót?

Figyelt kérdés

Egy Xiaomi MiBand-del szeretném feloldani a képernyőt, de nem tudom beállítani.


Hiába van a Beállítások -> Biztonság -> Megbízható alkalmazások menüben a Google Smart Lock engedélyezve, ha visszalépek egyszerűen hiányzik (nem inaktív, hiányzik) a "Smart lock" menüpont. Akkor sincs ott, ha beállítok mintát a képernyő feloldásához.

Android 5.0.1 fut a telón, EMUI 3.1-el, a legfrissebb Telekomhoz való build számú az oprendszer. Cseréljem le egy "általános európai" build számúra? Akinek mégis működik, az kérem írja már meg, milyen oprendszer fut az ő készülékén! Más 5.0 feletti Androidokban ott van szépen minden a helyén.


Előre is köszönet a tanácsokért!


2016. febr. 29. 07:08
 1/2 Dadan20 válasza:

Helló, megoldódott Neked ez a probléma ?

Mert nekem is hasonló van...

2016. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, nem, és nem is fog, megnéztem egy csomó fórumot, az EMUI-ból egyszerűen kihagyták ezt a funkciót. Közben már kijött a 6.0-ás Android és 4.0-ás EMUI a készülékhez, de egyelőre még várok, hátha a Telekom is kiad egy szolgáltatói verziót. Ha meg nem, akkor felrakom az általános európait, hátha abban már van Smart Lock.
2016. júl. 20. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!