Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a következők...

Mi a véleményetek a következőkről?

Figyelt kérdés

Nos venni szeretnék egy új okosórát. Kettő között vacilálok.

Samsung Gear S2 Classic vagy Huawei Watch (az új)

Samsung Galaxy Note 4-el használnám.



2015. okt. 8. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Ha nincs penzed egy iPhone-ra es egy Apple Watch-ra akkor ne vegyel semmit. Sz@r az egesz.
2015. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt ugye tudod hogy A Note 4 et újonnan többért vettem mint az ifost...

És a és ezek az órák egy árban illetve még talán drágábbak mint az ifos órái..

2015. okt. 8. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Őszintén nem értem miért mondod az iphonera hogy ifos, valószínűleg nem volt soha semmilyen iDeviceod, még iPod sem. Ha meg kidobtál egy Androszar operácios rendszerű akármire több pénzt mint egy Apple termékre akkor nem tudok egyebet mondani csak gratulálni, csak így tovabb tesó, jöhet az Andróra.
2015. okt. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Te jo eg ne fikazzatok mar egymast!! Nem latjatok milyen gyerekesek vagytok?!

Az teny hogy egyik sem tokeletes.

Szemely szerint en is az Apple termekek fele hajlok, de nincs eleg penzem rajuk, igy marad az android also/kozep kategoria.

Na hogy a kerdesre is valaszoljak, szerintem ugy erne meg hogy raallsz egy markara es olyan termekeket veszel. Mivel kozos gyarto altal lehet elerheto less neked x,y plusz funkcio.

2015. okt. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így van...én ugyan iPhone párti vagyok, de az ilyen tefélédet szánom...idejössz és leoltod a kérdezőt, aztán meg még te vagy megsértődve, mert a kérdező visszavág(ő sem jobb különben). valószínű te sem vennél soha note 4-et, de szarozod, és te okosabbnak érzed magad :D komolyan vicc...

kérdésre azért nem válaszolok, mert én semmilyen okosórát nem vennék...egyenlőre nem tartom szükségesnek, csak egy jó drága kiegészítő az egész.

2015. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem okos kiegeszito az AppleWatch, peldaul nem kell a zsebben kotoraszni a telefon utan hogy egy notification-t lassunk, vagy visszautasitsunk egy hivast, stb. Persze ahhoz kepest hogy mit ad meregdraga.
2015. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!