Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneosok! Hany evig jo egy...

Iphoneosok! Hany evig jo egy iphone? Meddig hasznalhato?

Figyelt kérdés

Aki mareleve utalja a markat es szerinte alapbol sz.ar az most ide ne irjon, mert ertelme ugyis 0. Akinek nincs, az plane ne, mert a kerdes tulajokhoz szol. Kulso "tudomanyos" velemeny nem kell...


Szoval kedves iphoneosok, szerintetek meddig birja eg vadiujan vett iphone? Persze ha kulso behatas nem befolyasolja pl tores, azas. Mennyi ido utan kell szervizelni a belso rendszere vagy barmi miatt? Mennyire hajlamos a hibakra a letiltasokon kivul, ami ugyebar csak lopott termekeknel valoszinu.


Csak erdekel, hogy ennyi penzert, amiert az apple kinalja oket, hany evig lehet valakinek telefonja gond nelkul.



2016. febr. 29. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Várj, èn is teszek fel hülye kèrdèst: meddig jó egy új auto?

Szval eleve használattól függ, mert nem mind1 hogy naponta kètszer lemerìted vagy toltőn van, hogy -10 fokban használod vagy szobában stb. Maradjunk annyiben hogy túlárazott ès sose fogja megèrni, mert eveken belül elavul.

2016. febr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez hülye kérdés, használattól függ. Ismerek olyat aki 4-5 éve nyúzza, meg olyat is aki fel év alatt szetbarmolja. Sok érdekes hiba fordul elő a elromlik a gomb, vagy éppen kiesik, az oldalsokkal egyutt, szoftveresen sz*r, minél újabbra frissitesz annál több helyet foglal, és a végére legyilkolja a telefonod. Az iphoneokba az a gond, hogy aki veszi az vagy divatból, vagy nem eppeszuen vagy csak simán gazdag. Nekem is volt és kicsit lehangolo, mikor megveszel egy telefont jó áron, és rá fel-1 évre egy androidos telefon körülbelül 70-80 ezer forinter ugyanezt tudja, esetleg a ramja is nagyobb, valamint addig bovited amíg akarod. Míg az iphone-al ez nem Megoldhato. A toltokabel is 3szoros áron van hozzá, mint a többi telefonhoz, ja és olyan törékeny hogy az kritikán aluli, bár nem dobálni kell. Minimum egy uvegfolia ha veszel. Ismerosomnel leesett a 6s-e az ágy széléről saccra 50 centi, sarkára érkezett és pokhalosra tört. Iphoneba az a jó, , stabil, 2-3 évig , stabil ha nem frissited. Mondjuk én lemondtam az iosrol és az androidrol is nem győzött meg BlackBerry-t használok, de következő telefonom is ez lesz, esetleg winphone. A BlackBerry oprendszer még egyszer sem tudtam megakasztani.
2016. febr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az épp piacon levő csúcsmodellt veszed (mert ugye a vádiújan vett, ahogy te fogalmaztál, ezt nem foglalja magába) akkor valószínű, hogy előbb unod meg és cserélnéd újabbra, minthogy belassulna.

Arra aki idén is pénzt ad ki egy 4/4S-ért aztán fikázza, hogy lassú, nem tudok mit mondani.

Sok helyről hallom, és ismerősi körből is volt már rá példa, hogy alacsony esés után betört a kijelző. Szerencsére (lekopogom) nekem még nem fordult elő ilyen, pedig nem kicsiket esett már az évek alatt szerencsétlen. 5S-t használok, nincs semmi baja, de valószínűleg a 7-re már lecserélem.

2016. febr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azert kerdezem, mert 4 eve van ugyanaz az iphoneom es semmi baja. Tokba volt foliazva es egy ablakot is kitortem vele (reszlet kerdes hogy miert..:D) es semmi baja, ici pici karc a folian es amelyik sarka bevagta az uveget ott egy 0.5-1 milimeteres benyomas. Tovabba esett mar ki autobol, wcbe bele, vasagy keretenek stb. Es se kivulrol se belulrol nem hatott ra, szoval ez a nagyon torik es nagyon szar legendakat nem ertem...

Nyilvan en tokban foliazva tarolom, nade kozbe szetverem. Mas pedig tok es folia nelkul, vigyaz ra es elkurodik :s szoval nem ertem..

2016. febr. 29. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemreg csereltem le az iPhone 4S-t amit zsir ujonnan vettem meg anno. Nem azert mert valami baja volt, hanem mert meglattam az uj rose gold 6S-t es a szolgaltatom felajanlott egy nagyon jo art es nem tudtam nemet mondani.


A regi 4S-t a mai napig hasznalom, a kondiba azt viszem zenet hallgatni meg fotozni es meg mindig hibatlanul birja a nyuzast. En 2balkezes vagyok es mar nagyon sokszor leejtettem de semmi komolyabb tores soha nem volt rajta. Elotte sima 4 volt azt 2 evig nyuztam. En abszolut meg vagyok az Apli termekekkel elegedve, szerintem nagyon jol birjak.

2016. márc. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az iphone 4s-em már 6 éve megvan és még mindig telefon. Azóta nem volt javítva. Akksija egy napot kibír.
2017. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!