Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem egy Doogee x5...

Nemrég vettem egy Doogee x5 Pro telefont de ha hívok valakit akkor nem a számomat hanem azt írja ki hogy rejtett szám de miért? Sehol nem találom hogy hol kellene beállítani.

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Én is vettem egy ilyen telefont Édesapámnak, de kár volt. Az általad említett hiba csak egy. Csengőhang az ugy szól hogy 3 utcával arrébb is lehet hallani, viszont a beszéd hangszóró meg olyan halk hogy maxon is olyan mint az enyém 50%on... Az akkumulátora is olyan hogy csak na. 100% röl 70 re akár 1 hétig is bírja (persze nincs használva) elő is vettem mondom megnézni hogy mi van vele hogy ne csak porosodjon mert apa csak telefonálni használja, erre nyomkodom 1 órát lemerül 30% ot, leteszem 5 percre majd mikor ujra elovenném nincs benne élet pedig meg kb 40% on volt az akkuja... Tehát a %mérőnek sem lehet hinni. Röviden rossz vásárlás volt. Amint lehet megszabadulok tőle és veszek egy normális telefont neki.
2016. febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1.Mondj jobb telefon ennyiért!

Ja nem tudsz.

Kérdező:

Itt kérdezz rá,biztosan van már rá megoldás.

[link]

2016. febr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mobilarénát már néztem de az istenért nem találom ho kell regisztrálni csak a bejelentkező panelt adja be regisztráció nélkül meg ugye nem lehet kérdezni
2016. febr. 29. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. márc. 2. 17:27
 6/8 sawicc válasza:

Íme a megoldás konkrétan Doogee x5 Pro telefonhoz, mert hogy nekem is ehhez kellett, és nem nyugodtam, amíg meg nem lett :)

Tárcsázó / húz le a kereséshez / 3 pöttyös menü / Beállítások / Telefonos fiókok / Kattints a szolgáltatóra / További beállítások / és voilá Hívóazonosító! :)

2016. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 eszter 121212 válasza:
Sawicc által elmondott sorrend tényleg igaz, nekem is bevált, ugyanez volt a problémám nekem is, bár nekem x5 van. Szóval köszi. :)
2017. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is x5 van mire rájöttem,hogy miért merült idegileg kész voltam.Szervízbe is küldtem persze tökéletes volt.Egy kábel cserével meg oldódott.A telefon fél éves volt.
2017. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!