Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
A telefonomon (Sony Xperia L) az összes kép és videó az sd kártyán van. Ennek ellenére a belső tároló dugig van, és azt írja ki a legnagyobb részét a képek és videók foglalják el. Amikor rámegyek hogy megnézzem hogy ugyan milyen képekre gondol, akkor beadja azokat, amik az sd kártyán vannak!!!! Rettenetesen idegesít, hogy 1 GB helyet foglal el valami olyan, ami állítólag nem is ott van!!! Számítógépről is le szoktam csekkolni, de a belső tárolóban egyszerűen egyetlen fénykép, vagy videó sincsen!!! Akkor meg miért írja ki hogy van??? Mit csináljak???

2016. márc. 1. 15:12
 1/4 anonim válasza:
Sajnálom, hogy nem tudok kielégítő választ adni, de a Sony telefonok nagy rakás tudjukmit érnek. Nekem J volt, eladtam. A Sony Ericsson sokkal jobb volt, mint a mostani okostelefonnak nem nevezhető valamik. Most Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro-m van. Ezerszer jobb, mint az Xperia J (ami már új Sony volt)
2016. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem rossz a Sony. Legalábbis a magasabb kategóriák. Szóval nem kellene általánosítani.

Egyébként szerintem a thumbnails mappa foglalja a helyet. Ez a mappa a teló belső memóriájában van és ez tartalmazza a telón és az sd kártya mappáiban lévő képek miniatűrjeit. Azt a mappát törölheted, de ha van kép akár a telón, akár a memóriakártyán, a mappa mindig létre lesz hozva a képek előnézete miatt. De ez minden más telón megtalálható. Nekem pl nem 1 gigát foglal ez a mappa, hanem mikor többet, mikor kevesebbet, a képek mennyiségétől függ.

2016. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1.Nem értem miért egy alsó kategóriás telefon miatt kell lejáratni az egész céget.Gratulálok hogy ez neked sikerült és várjuk továbbiakban is a válaszod!

Kérdező:

Ha nem elég a tárhely akkor töröld ki a Google alkalmazások adatait,a Google+,a Youtube,Drive stb. ezek rengeteg helyett foglalnak.Rakj rá egy fájlkezelőt és nézz körül.File Manager megfelel.

2016. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Mindent kipróbálok amit leírtatok.

2016. márc. 1. 16:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!