Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy friss, alig 2 hónapos...

Van egy friss, alig 2 hónapos Huawei P8 telefonom és valamilyen oknál fogva nem hajlandó csatlakozni a számítógéphez, csak tölti magát. Van ötletetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

- A "redőnyön" nem jelenik meg semmi, hogy kiválasszam az adatátviteli/ USB-modot

- A beállításoknál én nem találtam ilyen alpontot, pedig átnéztem párszor.

- A beállítások/Vezetéknélküli & hálózatok/egyebek/ Megosztás és hordozható csatlakozási pont menüben az USB-megosztás szürke, tehát nem tudom bekapcsolni

- A beállítások/tárhely/az USB-tár csatolása szintén szürke (Szöveg: Helyezze be az USB-tárat)

- A Beállítások/Rendszer/Fejlesztői lehetőségek/USB-hibakeresés szintén szürke, nem tudom se be se kikapcsolni (jelenleg kivan egyébként)

- A gép nem érzékeli a telefont

- A HiCare nevű program nem érzékeli a telefont

- A vezetéknek semmi baja



2016. márc. 1. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ascend p6 volt és azt sem lehetett USB kábelel csatlakoztatni a géphez csak a töltést vette fel hozzá.szerintem ennél a telefon típusnál nem lehetséges.
2016. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyanez a problémám..találtál megoldást azóta?
2017. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 albtraum válasza:

üdv!

lépj be a telefon beálításokba keresd meg a build-számot

ugy a legegyszerűbb ha a keresőbe írod majd érincsd meg a build számot kb 5x és igy létrejőn a beállítások menüben legalll egy "fejlesztői lehetőségek" és azon belül usb hibakeresés katt rá és okézd le ha igy sem jön össze legfelül ki -be tudod kapcsolni a fejlesztői lehetőségeket kapocsd ki majd ujra be és usb hibakeresés elvileg igy már működik legalábbis én sikerrel jártam a hicare én nem használom szerintem feesleges. remélem tudtam segiteni

2017. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!