Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó, de mégis márkás, jó...

Olcsó, de mégis márkás, jó telefont keresek!?

Figyelt kérdés
Egész délután néztem, de nem nagyon találtam telefont. Szeretnék egyet, 30 ezer forint a felső határ, Samsung vagy Lenovo legyen, de nem találtam semmit. Mit ajánlotok még? Vagy aki tud, kérem küldjön linket! Nagyon megköszönném!

2016. márc. 1. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ebben az arkategoriaban nem fogsz rendes androidos telefont kapni. Itt a Windows johet szoba annak is a legalja de ha az androidhoz kötődsz akkor majd biztos lesz egy jo valasz androidos teloval
2016. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Samsung ennyi pénzért felejtős, Lenovoból meg max. az A2010-van.

30ért még a Doogee X5 pro van. Androidos telefonok közül ennyi pénzért még ez a legjobb.

Vagy bármi ami Lumia az jó ennyiért.

2016. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Doogee X5 Pro.Más nincs ebben az árkategória.A Samsung-ot azt felejtsd el ebben a kategóriában,sőt az összesben...
2016. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is válassz inkább Lumia-t. Ennyiert sokkal megbízhatóbb,stabilabb.
2016. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olcsó Lumia jellemzői:

Sz*r kijelző,hardwareileg nagyon gyengék,nagyon olcsó az anyaghasználat.Azért abból is megvan az a határ amit érdemes venni,az a határ a 640/730.Mondjuk az 535-el is van bőven probléma ami ebben az árfekvésben van,435-öt inkább ne...

Talán az egyetlen ami szól melletük az a WP de a fent említett Doogee-n Stock Android van és elég erős a vas alatt,az anyaghasználat aránylag jó és a kijelző teljesen rendben van.

2016. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a Doogee-re esett a választás!
2016. márc. 1. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Eustock-on elég olcsó.
2016. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!