Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tabletemről a play aruhaz-at...

Robertgida1111 kérdése:

A tabletemről a play aruhaz-at kitoroltem és nem tudom hogy hogy töltsem visza és rakjam visza úgy ahogy volt gyárilag. Újra alitotam és úgyse került vissza és még a YouTube ot is kitoroltem azt is vissza szeretném állítani mint ahogy volt!?!

Figyelt kérdés
Ha valaki segítene nagyon örülnék neki, és még bejelenkezni sem tudok mert azt írja hogy nem lehet biztonságos kapcsolatot létrehozni a szerverel. Bocsánat ha nem tudtam elég érthetően leirni mert nem olyan bő a szokincsem!?!
2016. márc. 1. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Google Play-t és társait az apkmirror.com-on megtalálod. Pc-vel letöltöd, átmásolod és telepíted.
2016. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Letoltotem es nem tudok bejelentkezni mert azt írja hogy nem lehet megbizhato kapcsolatot lletrehozni a szerverel.
2016. márc. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!