Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vs. Huawei...

Samsung Galaxy S4 vs. Huawei P8 Lite?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miben jobb? Melyiket éri megvenni?
2016. márc. 1. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

A Samsung Galaxy S4 is egy viszonylag jól sikerült ketyere, de a Huawei P8 Lite-tal azért mégse hasonlítsd már össze... Ha szépen beírkálod a Google keresőjébe, hogy "Samsung Galaxy S4", meg azt is, hogy "Huawei P8 Lite", neadj'Isten még olyan oldalt is keresel, (Gsmarena) ahol össze van hasonlítva a két készülék egymással, akkor az szerintem bőven kitenne egy "indoklást".


Szóval Huawei P8 Lite, aztán majd felfedezed az okokat, hogy miért... ;)

2016. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, mi a helyzet, csak kíváncsi voltam mások véleményére is. Jelenleg is Huawei P8 Litem van, viszont kiakartam próbálni az S4-et is, mivel nagyon tetszik maga a telefon, jobban, mint a P8 Lite, viszont tisztában voltam azzal is, hogy a P8 lite jóval az S4 elõtt áll tudásban. Köszönöm
2016. márc. 1. 20:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Szívesen. Ha az S4 fogott meg, akkor kipróbálhatod azt is, veszíteni nem fogsz vele semmit. De hosszú távra jobb a Huawei. ;)
2016. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Cserélni akartam a Huaweit az S4-re. Ha elcserélem, és nem fog végÜl tetszeni az S4, már nem cserélhetem vissza, szóval inkább maradok a Huaweinél:)
2016. márc. 1. 21:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Jobb ez így, hidd el. Ha mindenképpen akarsz majd S szériás Galaxy-t Samsungból, akkor S5 alá ne menj...
2016. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, Szerintem e két telefont nem lehet összehasonlítani mert butaság lenne. az egyik 2015ös a másik 2013as (lehet hogy az elözö válaszolo erre utalt... no mind1)

Volt szerencsém látni, használni, és egymás mellét tenni!

de én mégis azt mondom hogy a samsung! miért? Ha e kettö között kéne választanom NEM márka mánia miatt! Akkor szinte biztos. Méghozzá ezek miatt:

Specifikáció:

Huawei P8L 720 x 1280 pixel míg az SGS4 full hd

mind2 8 magos azzal a különbséggel hogy a HP8l 1 db 8 magos 1,2 van míg a sgs4be 4mag 1,6 4mag 1,2 ghz enne annyi hátránya van hogy csak 4 mag fut egyszerre a játékoktól függően, pláne hogyha nem enged a játék 1 magnál többet használni. xDDD

Mind2 ugyan az a android fut csak hogy elvilág már 6.0.# is lesz s4 re Samsung kiadja elvileg.

Ill ami mellett nem tudok elmenni az a bövitmények amivel a huawei nem rendelkezik. pl: Grup play

Számomra ez mindig is szorakoztató, használható dolog volt csoportos zene, video egyszerre. :DD

Akkor a infra led, bármilyen infrával vezérelhető dolog: TV, Projektor, Led vezérlő, stb.

Maga az S akk ami mindent lemet a telorol ha szeretnéd, nem tudom huaweinel ez hogy meg?

Akkor Screen mirroring TVre és ugyan ugy vissza is persze, ez sincs benne.

Durván ennyi fényképezőjét megnézem holnap mi a különbség és leírom jó lesz? :D

2016. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Szerintem Huawei még mindig jobb. Ezelőtt S3m volt, pár hónap után annyira lelassult hogy sokszor a földhöz vágtam volna legszivesebben. Huawei meg van két hónapja, de még egyszer sem akadt meg.
2016. márc. 2. 08:11
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy az S4be 8 mag van.
2016. márc. 2. 09:26
 9/13 A kérdező kommentje:
Elirtam. 4mag van az S4be. A P8ban van 8mag.
2016. márc. 2. 09:27
 10/13 anonim ***** válasza:
S4be is 8 mag van. ;)
2016. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!